• یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-6085-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

رییس ستاد میرسلیم در کرمان:

قطعا در این دوره پیروزی با اصولگرایان است/ کناره‌گیری میرسلیم صحت ندارد

رییس ستاد انتخاباتی میرسلیم در استان کرمان گفت: معتقدم که این دوره به قطع و یقین پیروزی با اصولگرایان است و فکر می کنم مشارکت مردم در این دوره بیش از 70 درصد خواهد بود.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "احمدعلی مقدم" عصر امروز 17 اردیبهشت ماه در نشست خبری اظهار کرد: در راستای اطلاع رسانی و بصیرت دهی به مردم در خدمت رسانه ها هستیم.

وی درباره اینکه چرا حزب موتلفه برای انتخابات ریاست جمهوری نامزد معرفی کرده؟ افزود: موتلفه اسلامی از باسابقه ترین تشکل های سیاسی اصیل است که بیش از 50 سال قدمت دارد و این تشکل و حزب الله لبنان با نظر حضرت امام(ره) تشکیل شده است.

مقدم تصریح کرد: این تشکل از زمان تاسیس در خط ولایت بوده و هدف اصلی تاسیس موتلفه اسلامی، تشکیل دولت اسلامی است و از همان ابتدا نیز فعالیت های سیاسی خود را در این راستا آغاز کرد و از هر کس در جهت تشکیل دولت اسلامی کمک کند، حمایت می کند.

وی بیان کرد: بعد از 38 سال عمر انقلاب، اولین مرتبه است که کاندیدای یک تشکل سیاسی برای انتخابات معرفی می شود که از قدیمی ترین تشکیلات سیاسی کشور است و معتقدم اگر به این جهت کشور پیش برود و بتواند حزبی انتخابات را برگزار کند، خیلی به نفع است.

رییس ستاد انتخاباتی میرسلیم در استان کرمان گفت: در اینکه تصمیم گرفتیم کاندید معرفی کند، احساس کردیم باید در جهت هدف اصلی موتلفه که تشکیل دولت اسلامی بوده، قدم برداریم و به این لحاظ وارد میدان شدیم.

وی با بیان اینکه اگر رییس جمهوری با پشتوانه به میدان آمده و مسوولیت قبول کند، یک حزب پشتیبان اوست و پاسخگو نیز خواهد بود و آن نامزد تلاش می کند رییس جمهور موفقی بشود، تصریح کرد: حزب موتلفه اسلامی در 31 استان و در بیش از 230 شهرستان کشور دفتر دارد و مانند احزابی نیست که در انتخابات مطرح می شوند و بعد از آن ها خبری نیست.

وی با بیان اینکه موتلفه اسلامی فعال و پویاست و جلسه شورای مرکزی موتلفه هر هفته در تهران برگزار می شود، گفت: در استان ها نیز یک شورای اجرایی داریم که هر هفته تشکیل و هیئت دبیران متشکل از دبیران شهرستان های استان نیز هر ماه یک بار شورا را تشکیل می دهند.

رییس ستاد انتخاباتی میرسلیم در استان کرمان با اشاره به کار تشکیلاتی و اساسی موتلفه گفت: دبیران موتلفه در شهرستان ها پنج معاونت دارد و مرکز مطالعات و برنامه ریزی این تشکل مطالبات به حق مردم و مشکلات شهر و استان را رصد کرده و برای آنها طرح و برنامه ارائه می کند.

وی افزود: طبیعتا نامزد این تشکل رییس جمهور جامعی خواهد بود و برنامه چهار ساله میرسلیم آماده و تنظیم شده است و در صورت انتخاب ایشان در دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، هیچ دغدغه ای در زمینه طرح، برنامه ها و معضلات کشور وجود ندارد و ایشان با دست پر آمده است.

مقدم اظهار کرد: میرسلیم سوابق اجرایی خیلی زیادی بعد از انقلاب در محضر امام، حزب جمهوری اسلامی و مسوولیت های مختلفی در سابقه خود دارد و در زمان ریاست جمهوری مقام معظم رهبری، میرسلیم رییس دفتر معظم له بوده و 20 سال عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام است.

وی بیان کرد: چنین فردی که از مسائل خرد و کلان کشور مطلع است و معتقد است بسیاری از مسائل و سیاست های ابلاغ شده از سوی مقام معظم رهبری، بر زمین مانده و برای اجرای آنها برنامه دارد و شورای مرکزی تشخیص داد بهترین شخص برای اداره کشور آقای میرسلیم خواهد بود.

رییس ستاد انتخاباتی میرسلیم در استان کرمان درباره احتمال کناره گیری میرسلیم در ادامه روند انتخابات تصریح کرد: ما به میدان رقابت نیامده ایم که برویم و بحث پوششی بودن نامزدی میرسلیم برای اصلاح طلبان را قبول نداریم.

وی با اشاره به اینکه میرسلیم فردی فرهنگی، اقتصادی و صنعتی است، تاکید کرد: میرسلیم آمده تا آخر بماند و امکان رفتن ایشان وجود ندارد و تا پایان انتخابات حضور خواهند داشت و کنار رفتن ایشان به نفع فلان شخص صحت ندارد.

مقدم درباره برنامه میرسلیم در حوزه سیاست خارجی اظهار کرد: ارتباط با کشورهای دنیا را هیچ وقت نفی نکرده ایم و معتقدیم ارتباط باید باشد به جز اسرائیل که اصلا آن را قبول نداریم و ارتباط با دیگر کشورها باید با حفظ اقتدار و تمامیت ارضی کشور باشد و در این زمینه مشکلی نداریم و آقای میرسلیم بر این اصل معتقد هستند.

وی در ادامه درباره فعالیت موتلفه اسلامی افزود: موتلفه از 15 سال قبل از انقلاب برای تشکیل حکومت اسلامی پا به رکاب بوده و از اول انقلاب با اصولگرایان و روحانیت یکی بوده و طبیعتا کاندیداهایی در آن جمع معرفی می کرده و انتخاب نشده است.

وی با بیان اینکه یکی از کارهای موتلفه سیاسی است، گفت: یکی از اساسی ترین کارهای موتلفه کادرسازی است و در 38 سال گذشته خیلی از نیروهای پرورش یافته موتلفه در مصدر کار و مدیریت های مختلف حضور داشته اند.

رییس ستاد انتخاباتی میرسلیم در استان کرمان گفت: نزدیک به 10 سال است که به سمت جوان گرایی حرکت کرده ایم و قائم مقام دبیرکل ما در کشور جوان 34 ساله ایست و خیلی از مدیران موتلفه اسلامی جوان هستند و میانگین سنی مدیران موتلفه 40 سال است.

وی افزود: مرکز مطالعات موتلفه کارگروه های تخصصی در کشور دارد و در زمان آقای ناطق نوری نیز برنامه چهار ساله ایشان را براساس این مطالعات بسته بودیم و هدف ما برای کمک به نظام و انقلاب بود و دنبال سهم خواهی نبودیم و اکنون نیز به مدیران استان می گوییم که برای کمک در خدمت هستیم.

مقدم تصریح کرد: ما با اصولگرایان تفاوتی نداریم اما تاکنون منفرد به میدان نیامده بودیم و اکنون که وارد میدان شده ایم، هیچ اختلافی با اصولگرایان نداریم و رقیب ما، اصلاح طلبان و شخص آقای روحانی است و براساس نظر روحانیت مانده ایم و در میدان رقابت هستیم.

وی در ادامه در پاسخ به سئوالی درباره نقد عملکرد آقای روحانی بیان کرد: روحانی از ابتدا که آمد وعده های مختلفی به مردم داد و وعده 100 روزه داد و زمان ارائه گزارش کارهای این 100 روز، محاکمه دولت قبلی را انجام داد و ایشان مجددا اعلام کرد وعده 100 روز می دهد و بنده به آقای روحانی می گویم در 100 روز اول دست خالی آمد و اگر پیروز شود، احتمالا در 100 روزه دوم می خواهد دولت اول خودش را محاکمه کند زیرا دیگر چیزی ندارد.

رییس ستاد انتخاباتی میرسلیم در استان کرمان گفت: یکی از وعده های روحانی در انتخابات و سالگردهای پیروزی ریاست جمهوری اش، این بود اعلام می کرد امسال سال رونق اقتصادی است اما متاسفانه هر سال بدتر از سال قبل.

وی افزود: روحانی در ارتباط با مسائل اقتصادی و حتی بیکاری توان اینکه بتواند همان بیکاری زمان دولت قبل را حفظ کند، نداشته و آمارهای اعلام شده در ایجاد شغل واقعی نیست.

مقدم با بیان اینکه کاهش تورم هنر نیست، تصریح کرد: کاهش تورم با رکود ارزشی ندارد و چهار وزیر دولت اعلام کردند که بحران داریم.

وی بیان کرد: ما آقای روحانی را ارزشمند می دانیم و قبول داریم و برای کمک به ایشان اولین کسی که رفت، موتلفه اسلامی بود، اما نباید دفاع به ناحق کرد. ما اعتلای نظام جمهوری اسلامی و کار برای مردم را می خواهیم. جناح و خط مطرح نیست و کارهای مثبت آقای روحانی را نیز قبول داریم.

رییس ستاد انتخاباتی میرسلیم در استان کرمان در ادامه گفت: معتقدم که این دوره به قطع و یقین پیروزی با اصولگرایان است و پیش بینی ها این است که انتخابات به دور دوم کشیده خواهد شد و فکر می کنم مشارکت مردم در این دوره بیش از 70 درصد خواهد بود.

وی افزود: هدف اصلی ما مصداق نیست، هدف اصلی در نظام و انقلاب، حضور حداثکری مردم پای صندوق رای و اقتدار نظام است و بعد سر مصداق می رویم.

مقدم در ادامه تصریح کرد: احمدی نژاد تنها دولتی بود که یک مورد مشورت با ما نکرد، در حالی که ما آماده کمک بودیم و انتقادهای خود و نقاط منفی و مثبت را می گفتیم.

وی درباره وضعیت محبوبیت میرسلیم در روند برگزاری انتخابات گفت: ما امیدوار هستیم که آمده ایم. براساس افکارسنجی هایی که انجام شده، روند کار آقای میرسلیم را رو به رشد می بینیم.

مقدم بیان کرد: میرسلیم در مناظره دوم از نظر اخلاق، متانت، رفتار، بداخلاقی نکردن، با اطلاعات کامل، کارشناسی و منطقی جواب دادن و در چهارچوب موضوع صحبت کردن اول بود و از ضوابط مناظره عدول نکرد.

رییس ستاد انتخاباتی میرسلیم در استان کرمان اظهار کرد: میرسلیم رییس شورای مرکزی موتلفه اسلامی است و دیدیم توانمندتر و مدیرتر از ایشان براساس شناخت موتلفه و شورای مرکزی نبود و ایشان را در معرض رای مردم گذاشتیم و امیدواریم مردم از ایشان شناخت پیدا کنند.

وی افزود: آقای میرسلیم در سوابق نامزدهای انتخابات چیزی کم ندارد و شاید بیشتر هم سابقه داشته باشد و دست ایشان پر است و فکر نمی کنم که هیچ کدام از نامزدها چنین وضعیتی داشته باشند حتی آقای روحانی.

مقدم درباره علت به میدان آمدن میرسلیم بیان کرد: شعار امسال "اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" است و علت اینکه میرسلیم لباس کار را پوشیده، این است که آمده برای تولید و اشتغال کار کند و کشور را از مشکلات اقتصادی، رکود و بیکاری نجات بدهد.

وی تصریح کرد: چقدر کارخانه های بزرگ کشور در دولت یازدهم خوابید و آقای میرسلیم برای احیاء این کارخانه ها آمده و اینکه اقتصاد، صنعت و کشاورزی کشور را احیاء کرده و از این وضعیت بیرون بیاورد.

رییس ستاد انتخاباتی میرسلیم در استان کرمان گفت: بیشترین دغدغه میرسلیم معیشت مردم است و ما از دورترین نقطه استان اطلاع داریم و همه مکلات و مسائل را به مدیران اعلام می کنیم و برای آن برنامه داریم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: