• یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 962-5714-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

دادستان عمومی و انقلاب کرمان خبر داد:

دستگیری 55 زن و مرد در پارتی شبانه در کرمان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از انهدام یک باند بزرگ برپایی پارتی های شبانه در کرمان خبر داد و افزود: 55زن و مرد در حال مصرف مشروبات الکلی و رقص و پایکوبی به صورت مختلط در کرمان دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، "دادخدا سالاری" در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: درپی وصول گزارشاتی مبنی بر تشکیل باندی با سردستگی فردی معلوم الحال و از مرفهین بی درد در امر برپایی مجالس لهو و لعب و ارتکاب معاصی برخورد با اعضای باند مذکور در دستور کار ویژه دادستانی قرار گرفت.

این مقام قضائی ادامه داد: در پی رصدهای انجام گرفته از سوی پلیس، مکان برپایی پارتی در یکی از منازل واقع در شهر کرمان مورد شناسایی قرار گرفت و با صدور حکم قضائی، پلیس 55 زن ومرد حاضر در پارتی را دستگیر شدند.

وی ادامه داد: در هنگام دستگیری افراد حاضر در پارتی در حال مصرف مشروبات الکلی و رقص و پایکوبی به صورت مختلط  بودند.

دادستان کرمان با اعلام اینکه مکان برپایی جرم با حکم قضائی پلمب شده است،افزود: در این رابطه 19دستگاه خودروی لوکس و گرانقیمت و دو دستگاه موتورسیکلت سنگین و 10 لیتر مشروبات الکلی و سایر وسایل جرم از متهمان کشف و توقیف شده است.

سلاری تاکید کرد: استان کرمان سرزمین سرداران شهید و رزمندگان سرافراز هشت سال دفاع مقدس می باشد و دستگاه قضائی در استان به عنوان چشمان بیدار مردم، این اجازه را به غرب زدگان و پیروان فرهنگ منحط غربی را نخواهد داد که با هنجارشکنی و افعال مجرمانه چهره دینی استان کرمان را مخدوش سازند

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: