• شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 962-3290-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

برگزیدگان مسابقات قرآنی دانشجویان کشور در رفسنجان معرفی شدند

برگزیدگان سی و دومین مسابقات دانشجویان مناطق هفت و هشت کشور به میزبانی دانشگاه ولی‌‌عصر(عج) رفسنجان معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کویر،
در حفظ پنج جزء مهدی راستی از بوشهر مقام نخست و رضا سالمی از کرمان مقام دوم را بدست آوردند، در حفظ 10 جزء رضا علی‌نژاد از بوشهر، مهدی جامعی از دانشگاه زاهدان و ابوالفضل حسینی از دانشگاه بوشهر به ترتیب عناوین اول تا سوم را از آن خود کردند.

در حفظ 20 جزء علیرضا رحمانی از دانشگاه ولی‌عصر(عج) رفسنجان مقام اول، سیدجواد حسینی از کرمان مقام دوم و روح‌الله رحیمی از دانشگاه ولی‌عصر(عج) رفسنجان مقام سوم را بدست آوردند. در حفظ کل قرآن‌کریم نیز سعید حسن‌شاهی از دانشگاه شیراز و شاهین رحیمی از دانشگاه چابهار نفرات اول و دوم شدند.

در رشته ترتیل آقایان علیرضا دشتی از بوشهر، آرش اکبرپور از دانشگاه اقلید و احمد حیدری از بوشهر مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند. در رشته قرائت تحقیق آقایان نیز هاشم‌زاده از شیراز، سیدرضا نجیبی از شیراز و محمدرضا دوست‌محمدی از کرمان به ترتیب اول تا سوم شدند.

در رشته حفظ پنج جزء بخش خانم‌ها زینب خلیفاوی و مریم اشراف‌پور از شیراز و مطهره رحمانی از دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان عناوین برتر را کسب کردند. در رشته حفظ 10 جزء خانم ها نیز اسما ایرانمنش از دانشگاه ولی‌عصر(عج) رفسنجان، معصومه امیری از شیراز و راضیه حیدری از بوشهر اول تا سوم شدند.

در حفظ 20 جزء خانم ها زهرا خسروانی‌تبار از شیراز و محدثه ایزدپناه از رفسنجان مقامهای اول و دوم را کسب کردند و در حفظ کل قرآن بخش خانم ها نیز فاطمه محمودی از دانشگاه یاسوج و فاطمه میرزایی از رفسنجان اول و دوم شدند.

در بخش ترتیل خانم‌ها منیره عینی‌پور از هرمزگان، فاطمه مصلح از دانشگاه کازرون و فاطمه ابراهیمی از شیراز مقامهای اول تا سوم را بدست آوردند و در بخش قرائت تحقیق خانم‌ها نیز مونا شایسته از کازرون، فاطمه کاظمی و خانم مطوّف از شیراز عناوین اول تا سوم را از آن خود کردند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: