• پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-4985-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

رییس ستاد انتخاباتی دکتر قالیباف در استان کرمان:

تصمیم گیر نهایی برای کناره گیری یکی از کاندیدهای اصول گرا جمناست

رییس ستاد انتخاباتی دکتر قالیباف در استان کرمان با بیان این مطلب که کناره گیری دکتر قالیباف و حجت الاسلام و المسلمین رییسی به نفع یکدیگر به نظر شورای تصمیم گیری جمنا بستگی دارد، اظهار کرد: شاخص ترین محور شعارهای تبلیغاتی ما حل مشکلات اقتصادی و ایجاد شغل است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، " حسین فتاحی" صبح امروز 14 اردیبهشت ماه در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان این مطلب که اگر شایسه سالاری در کشور داشته باشیم، قطعا مشکلات ما حل خواهد شد، اظهار کرد: کدام یک از مردم عادی شماره تلفن مسئولین ارشد کشور را دارد؟ آیا ما آمده ایم حکومت و فخر فروشی کنیم؟ خیر، ما آمده ایم که خدمتگزاری کنیم.

فتاحی با اشاربه اینکه باید عملکرد دولت را بررسی کنیم، تصریح کرد: چهار سال مدت کوتاهی نیست و نباید به 4 سال دوم موکول کنیم، اکنون 3.5 میلیون نفر بیکار در کشور وجود دارد که هر سال 1.5 میلیون نفر به آن اضافه می شود و ضمن آنکه  13 درصد از جمعیت کشور زیر خط فقر هستند.

وی رییس جمهور را یک خدمت گزار دانست و افزود: متاسفانه زمانی که ما وارد یک جناحی می شویم، چشم و گوشمان بسته می شود و دیگر به میزان خدمت رسانی و رفتار جناح توجه نمی کنیم.

رییس ستاد انتخاباتی قالیباف در استان کرمان ادامه داد: متاسفانه حزبی که کاندیدای او موفق می شود، مدیران متخصص و متعهد را کنار می زند، این رفتار یعنی بخشی از سرمایه جامعه را دور انداخته ایم.

فتاحی از وجود 18 هزار شغل در دنیا خبر داد و عنوان کرد: اما در ایران 4 هزار شغل وجود دارد، پس در می یابیم که چه مقدار از شغل ها تا کنون در کشور ما ایجاد نشده است و اگر 10 هزار شغل دیگر به کشور ورود پیدا کند، چه میزان بیکاری رفع می شود.

وی با اشاره به خام فروشی مواد معدنی، افزود: بزرگترین معادن مس در استان کرمان وجود دارد اما محصولا آن متاسفانه خام فروشی می شود، همچنین اکنون 2 میلیون و 700 هزار بشکه نفت، خام فروشی می شود، اگر در کشور این میزان را فراوری کنیم و یا اگر جلوی 14 میلیارد دلار قاچاق کالا گرفته شود، چه سودی به کشور می رسد؟ چه میزان اشتغال از این محل ایجاد می شود؟

وی با تاکید برآنکه باید نگاه ما به داخل باشد، مطرح کرد: امروز بازار خودروی ما در اختیار کیست؟ از سال 71 که کلنگ خودروسازی بم به زمین زده شد، بررسی کنید یک لاستیک در این کارخانه تولید می شود، آنجا به مکانی برای فروش خودرو تبدیل شده است.

فتاحی اضافه کرد: چهار سال فرصت گرفته شد، شعارهای که دولت مبنی بر خروج از رکود و کاهش تورم داده است، قبول داریم تورم نسبت به رشد قبلی خود کمتر شده است اما معتقدم نرخ واقعی تورم اکنون براساس جامعه، بازار و سفره مردم 16 درصد است.

وی به معوقات بانکی نیز اشاره و مطرح کرد: باید 30 درصد از درآمد یارانه ها را به بخش تولید پرداخت می کردند، که اگر سهم تولید را اختصاص می دادند، بخشی از مشکلات بیکاری رفع می شد.

فتاحی با اشاره به توانمندی های دکتر قالیباف، گفت: پانزده دلیل داریم که دکتر قالیباف توانمندی اداره کشور را دارد، او مردی است برای تمام فصول؛ از 18 سالگی برای دفاع از کشور به مدت 8 سال در جبهه های جنگ به عنوان فرمانده گردان حضور  داشته است.

وی از توجه ویژه دکتر قالیباف به جوانان و نوجوانان و اعتماد به آنها سخن گفت و مطرح کرد: قالیباف در مبارزه با فساد عزم جدی داشته و میان مردم پایگاه خوبی دارد.

فتاحی با بیان این مطلب که کناره گیری قالیباف و حجت الاسلام و المسلمین رییسی به نفع یکدیگر به نظر شورای تصمیم گیری جمنا بستگی دارد، اظهار کرد: شاخص ترین محور شعارهای تبلیغاتی ما حل مشکلات اقتصادی و ایجاد شغل است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: