• چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 962-3090-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

فرماندار رفسنجان:

طرح احیاگران آبادی در روستاهای رفسنجان جدی گرفته شود

فرماندار رفسنجان با اشاره به اجرای طرح احیاگران آبادی در روستاهای رفسنجان، گفت: طرح احیاگران آبادی در روستاها باید جدی گرفته شود و دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی در روستاها سعی کنند با ارائه طرحهای مفید ایجاد اشتغال های پایدار کنند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "حمید ملانوری" عصر امروز 13 اردیبهشت ماه در همایش دهیاران شهرستان رفسنجان با گرامیداشت نهم اردیبهشت روز شوراها، اظهار کرد: در این دوره شاهد تلاش‌های خوبی در حوزه روستاها بودیم و در تمام بخش‌های شهرستان این مهم به چشم می‌خورد و کارها و خدماتی دیدیم که کمتر دیده شده و رضایتمندی مردم و مسئولان را در پی داشته است.

وی بیان کرد: در حوزه آسفالت روستایی، واگذاری ماشین آلات دهیاریها، جمع آوری زباله ها، آب و برق، احداث ساختمان دهیاری‌ها، بوستان‌ها و امکانات رفاهی، روشنایی معابر و ...تحولات خوبی صورت گرفته است که در صورت نبود شوراها و دهیاری ها این فعالیتها انجام نمی شود.
وی اذعان کرد: در برخی روستاها هم کم‌کاری‌هایی شده است که این کم‌کاری‌ها باید جبران شود و شوراها با جلسات و جلب کمک‌های مردمی به خدماتی که وظیفه‌ آنها است بپردازند.

فرماندار رفسنجان تصریح کرد: سال گذشته 20 میلیارد و 723 میلیون‌تومان در دهیاری‌های رفسنجان توزیع شده که این مبلغ چشمگیر است و این اعتبار باید کارآمد باشد و  مردم هزینه‌کرد را لمس کنند و در سال جدید این هزینه‌ها با نظارت بیشتری رصد می‌شود که در چه جایی خرج می‌شود و باید عمران شهری، روستایی و خدمات شهری و روستایی به چشم بیاید.

ملانوری خاطرنشان کرد: در نظام ما شوراها جدی گرفته شدند و با برگزاری انتخابات، انتخاب می‌شوند و اصل شوراها که آموزه دینی دارد باید با مشورت و تعاونی کارها را پیش ببریم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: