• چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 962-2986-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : تولیدی

برگزاری سومین همایش ملی زمین شناسی و اکتشافات معدنی در کرمان

دبیر سومین همایش ملی زمین شناسی و اکتشافات معدنی از برگزاری سومین همایش ملی زمین شناسی و اکتشافات معدنی در روزهای 14 و 15 اردیبهشت ماه سال جاری در کرمان خبر داد.

دکتر"محمد داستان پور" در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا منطقه کویر،
از برگزاری سومین همایش ملی زمین شناسی و اکتشافات معدنی، خبر داد و اظهار کرد: این همایش در روزهای پنجشنبه و جمعه (14 و 15 اردیبهشت ماه) هفته جاری در موسسه غیردولتی-غیرانتفاعی کرمان برگزار می شود.

وی به تشریح برنامه های این همایش پرداخت و بیان کرد: در روز پنجشنبه بازدید درون شناسی داریم که در این روز علاقمندان به اردوی بازدید از پدیده های زمین شناسی خواهند رفت و روز جمعه مختص ارایه مقالات است.

دبیر سومین همایش ملی زمین شناسی و اکتشافات معدنی تصریح کرد: بیش از 108 مقاله به این همایش ارایه شده است که 80 درصد مقالات انتخاب شده است که 35 مقاله به صورت پوستر و 25 مقاله به صورت شفاهی ارایه می شوند.

وی به هدف از برگزاری این همایش اشاره و عنوان کرد: می توان با استفاده از یافته های جدید زمین شناسی و معدنی در جهت اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال استفاده کرد، بطوریکه وقتی منابع معادن کشف می شود، براساس این یافته می توانیم برای تولید و اشتغال برنامه ریزی کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: