• سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 962-2790-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان خبر داد:

تشکیل تعاونی عمران شهرستان‌ها در کشور

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت: آخرین کاری که در مجموعه وزارت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیگیری می‌شود، تعاونی‌های عمران شهرستانی هستند که حداقل سه درصد جمعیت شهرستان باید عضو شود و کف سرمایه آن 300 میلیون تومان است.

به گزارش ایسنا منطقه کرمان، "رضا اسماعیلی" بعدازظهر امروز 12 اردیبهشت ماه در مراسم افتتاحیه خط روکش ملامینه آلبا شرکت نئوپان، اظهار کرد: مجموعه تعاونی مجتمع صنعتی رفسنجان موجب افتخار استان و کشور است و شاهد مجموعه‌های بزرگی در شهرک صنعتی رفسنجان هستیم.

وی بیان کرد: وجود تعاونی‌هایی مانند مجتمع صنعتی و حمایت مسئولان از آنها، می‌توانند کارهای بزرگی با سرمایه‌های خرد و کلان انجام دهند و اقتصاد مقاومتی تحقق یابد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان عنوان کرد: آخرین کاری که در مجموعه وزارت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیگیری می‌شود تعاونی‌های عمران شهرستانی هستند که حداقل سه درصد جمعیت شهرستان باید عضو شود و کف سرمایه آن 300 میلیون تومان است.

اسماعیلی با اشاره به ظرفیتهای متنوع رفسنجان، خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود در رفسنجان که مهد تعاونی‌های خوب کشور است، تعاونی عمران شهرستان رفسنجان با جدیت بهتر و توان بیشتر تشکیل شود.

وی با بیان اینکه با ایجاد تعاونی عمران شهرستانها شاهد اشتغال جوانان زیادی خواهیم بود، اضافه کرد: در برنامه سند اشتغال پنج ساله استان کرمان که در حال تهیه است و تا آخر خردادماه امسال آماده می شود، ظرفیت هر منطقه از لحاظ تعداد نیرویی که در سال وارد بازار کار می‌شود بررسی خواهد شد تا برای آن برنامه‌ریزی شود.

به گزارش ایسنا، برای ایجاد خط تولید روکش ملامینه شرکت نئوپان حدود 4 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده و 25 نفر به ‌طور مستقیم و 300 نفر به‌ طور غیرمستقیم اشتغالزایی دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: