• سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-4385-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : تولیدی

دبیر انجمن اسلامی دانشگاه آزاد کرمان:

برای جلوگیری از تشنج در دانشگاه سخنرانی معاون رییس جمهور لغو شد

دبیر انجمن اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان گفت:  برای جلوگیری از تشنج در دانشگاه آزاد سخنرانی معاون پارلمانی رییس جمهور لغو شد.

"سجاد دهقان" در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، اظهار کرد: از یکی دو ساعت قبل از برگزاری مراسم شروع به سنگ اندازی شد در حالیکه ما به دنبال ایجاد تشنج نبوده و نیستیم و قصد داشتیم در فضایی آرام این مراسم برگزار شود ولی متاسفانه پیاده نظام دروغ و فساد نمی توانند این روند را ببینند.

وی افزود: من فرزند جانباز سپاهی هستم و در همین انقلاب بزرگ شده ام اما چرا به ما چنین نگاه تبعیض آمیزی می شود؟ و در محیطی که از آزادی بیان صحبت می شود ما قادر به برگزاری مراسمی آرام با حضور دانشجویان را نداریم.

دهقان  یادآور شد: ما برای کوچک ترین حرکت در دانشگاه باید از فیلترهای متعددی عبور کنیم اما برخی به راحتی فعالیت می کنند، به همین دلیل اگر مراسم را برگزار می کردیم تشنج ایجاد می شد و افراد مخالف مراسم را به هم می زدند.

وی گفت: هرچند که انجمن اسلامی دانشگاه آزاد این جریان را از طریق خود معاون حقوقی ریاست جمهوری پیگیری خواهد کرد اما حقیقتا دست ما کوتاه است و مجموعه ای دانشجویی در دانشگاه هستیم و به خاطر حفظ لباس و حرمت حجت الاسلام انصاری و جلوگیری از تشنج این مراسم را لغو کردیم.

دبیر انجمن اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان خاطرنشان کرد: سه شنبه هفته آینده 19 اردیبهشت ماه  دکتر "فرجی دانا" در دانشگاه حضور خواهند داشت و بنا نداریم بار دیگر کوتاه بیاییم.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: