• سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 962-2686-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان:

اجازه نداده ایم کسی با زبان بی ادبی و توهین با معلمان سخن بگوید

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: برای حفظ کرامت معلم، در آموزش و پرورش اجازه نداده ایم کسی با زبان بی ادبی و توهین با معلمان سخن بگوید.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "محمد محسن بیگی" صبح امروز 12 اردیبهشت ماه در مراسم گرامیداشت مقام معلم با حضور معاون حقوقی رییس جمهور در کرمان اظهار کرد: اعتقاد داریم که معلمان ادامه دهندگان راه انبیاء هستند و همه بشریت مدیون معلم هستند.

وی افزود: به فرموده مقام معظم رهبری" هزینه کردن در آموزش و پرورش سرمایه گذاری است"، زیرا همه مسوولان هر کشوری از مدرسه خارج می شوند و اگر به دنبال توسعه پایدار هستیم، باید توسعه را در مدرسه جستجو کنیم.

محسن بیگی تصریح کرد: به همین دلیل همه حکومت ها نسبت به آموزش و پرورش اهتمام دارند و در راستای کمک به توسعه پایدار به ویژه افزایش آگاهی مردم و گسترش عدالت آموزشی در جامعه در این دولت اقدامات قابل توجهی صورت گرفته است.

وی بیان کرد: آموزش و پرورش و معلمان در اقصی نقاط ایران برای پیشرفت کشور، هدایت نسل جوان و افزایش آگاهی آنها تلاش کرده و در گروه ایثارگرترین گروه جامعه قرار دارند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: برای حفظ کرامت معلم، در آموزش و پرورش اجازه نداده ایم کسی با زبان بی ادبی و توهین با معلمان سخن بگوید.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: