• دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 962-2586-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

با حضور وزیر بهداشت؛

178 میلیارد و 560 میلیون ریال پروژه در حوزه بهداشت و درمان در کرمان افتتاح شد

با حضور دکتر «سید حسن قاضی زاده هاشمی»، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی 178 میلیارد و 560 میلیون ریال پروژه در شهر کرمان افتتاح شد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی غروب امروز 11 اردیبهشت ماه در ادامه سفر یک روز خود به استان کرمان چند طرح و پروژه در کرمان افتتاح کرد.

استخر شنا پردیس دانشگاه با زیربنا یک هزار 350 مترمربع احداث شده است، ضمن اینکه هزینه عمرانی این پروژه 25 میلیارد ریال بوده است، افتتاح شد.

همچنین با حضور وزیر بهداشت کلنیک ویژه مرکز آموزشی و درمانی افضلی پور با 3 هزار و 100 متر زیربنا در سه طبقه افتتاح شد. برای احداث این پروژه 70 میلیارد ریال هزینه عمرانی و 4 میلیارد ریال تجهیزات پزشکی صرف شده است.

به گزارش ایسنا، در ادامه برنامه های سفر، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اورژانس مرکز آموزشی و درمانی افضلی پور با یک هزار و 500 مترمربع زیر بنا افتتاح شد. میزان هزینه های عمرانی این پروژه 55 میلیارد ریال همچنین 4 میلیارد ریال برای تجهیزات پزشکی این پروژه هزینه شده است.

همچنین بلوک زایمانی مرکز آموزشی درمانی افضلی پور با یک هزار مترمربع زیربنا و 16 اتاق ldr توسط وزیر بهداشت افتتاح شد. میزان هزینه های عمرانی برای احداث این پروژه 20 میلیارد ریال و هزینه های تجهیزات پزشکی این پروژه 560 میلیون تومان بوده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: