• دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 962-2290-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس خبر داد:

اخذ مجوز احداث بیمارستان تامین اجتماعی در رفسنجان

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در زمینه های گوناگون تلاش های زیادی برای کارگران انجام داده ایم، گفت: در بحث درمان بودجه احداث بیمارستان تامین اجتماعی را گرفتیم و امسال مجوز آن ارائه شد که امیدواریم بودجه آن تخصیص پیدا کند تا در کمترین زمان ممکن بتوانیم آن را احداث کنیم.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کویر، احمد انارکی‌محمدی ظهر امروز 11 اردیبهشت ماه در جشن روز کارگر و تجلیل از کارگران نمونه شهرستان رفسنجان با تبریک اعیاد شعبانیه و روز کارگر، اظهار کرد: حدود 9 میلیون‌نفر از جامعه کشوری از قشر کارگر هستند.

وی افزود: سالانه 3 هزار و 500 نفر نیاز به اشتغال جدید در رفسنجان داریم که باید تلاش کنیم با سرمایه‌گذاری‌های مختلف در شهر به جامعه کارگری بیفزاییم.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس تصریح کرد: ما مجموعه‌های خوبی از جمله مس سرچشمه داریم و توقع داریم در ظرفیت‌های جدید که بیش از 3 هزار میلیارد طرح آماده افتتاح دارند، نیروهای رفسنجانی بکارگیری شوند.

انارکی‌محمدی بیان داشت: دانشگاهها در زمان حاضر باید به سمت کارآفرینی و پژوهش محوری و باید به سمت کارآفرینی برویم چرا که با توجه به وضعیت کشور، با جمعیت کارگری که وجود دارد و نیازهای بالا نمی‌توان به این نیازها پاسخ داد.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در زمینه های گوناگون تلاش های زیادی برای کارگران انجام داده ایم، خبر داد: در بحث درمان بودجه احداث بیمارستان تامین اجتماعی را گرفتیم و امسال مجوز آن ارائه شد که امیدواریم بودجه آن تخصیص پیدا کند تا در کمترین زمان ممکن بتوانیم آن را احداث کنیم.

انارکی محمدی در این زمینه ادامه داد: در یک‌ ماه آینده سوله استخر کارگران نصب می‌شود و یک سالن ورزشی چندمنظوره 1500 متری برای کارگران وجود دارد که امیدواریم بتوانیم در آینده این اماکن را توسعه دهیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: