• دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 962-2190-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

فرماندار رفسنجان مطرح کرد:

کم رنگ شدن فرهنگ کار در جامعه

فرماندار رفسنجان با بیان اینکه امروزه فرهنگ کار در جامعه کمرنگ شده است، گفت: در گذشته افراد در کنار تحصیل به مشاغل مختلف از جمله کشاورزی مشغول می‌شدند و در دهه‌های گذشته فرهنگ کار و تلاش و در کنار هم کار کردن وضعیت بهتری نسبت به زمان کنونی داشت.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کویر،
حمید ملانوری ظهر امروز 11 اردیبهشت ماه در جشن روز کارگر و تجلیل از کارگران نمونه شهرستان رفسنجان اظهار کرد: کارگر به کسی می‌گویند که کاری انجام دهد، همه آدم‌ها به نوعی کار و فعالیتی انجام می‌دهند که بدون انجام آن کار چرخه کار و پیشرفت جامعه نمی‌چرخد.

وی افزود: کار کردن و انجام یک فعالیت در جامعه به تناسب اینکه قرار است هر کس کاری انجام دهد که چرخ جامعه بچرخد، دارای اهمیت است.

وی ادامه داد: هم اشخاص و هم کاری که انجام می‌گیرد دارای اهمیت است، همه نیروها به هم متصل هستند چراکه اگر در یک حوزه نیرویی نباشد حوزه دیگر نمی‌تواند به خوبی کار را انجام دهد.

فرماندار رفسنجان با بیان اینکه کارگران محور توسعه هستند، خاطرنشان کرد: جامعه باید به سمتی پیش برود که همه روزهای آن روز کارگر باشد تا بتوانیم در جامعه فرهنگ کار و تلاش را ترویج دهیم و دنبال کارکردن باشیم، اهمیت ویژه‌ای دارد.

ملانوری با بیان اینکه امروزه فرهنگ کار در جامعه کمرنگ شده است، گفت: در گذشته افراد در کنار تحصیل به مشاغل مختلف از جمله کشاورزی مشغول می‌شدند و در دهه‌های گذشته فرهنگ کار و تلاش و در کنار هم کار کردن وضعیت بهتری نسبت به زمان کنونی داشت.

وی ابراز داشت: برطرف‌کردن مشکلات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی در این است که بر اساس الگوهای رفتاری خودمان هر کس هر کاری از دستش برمی‌آید به معنای واقعی و خوب انجام دهد.

وی اضافه کرد: در طول این سال‌ها شعارهای مقام معظم رهبری رنگ و بوی کار و مشارکت و همراهی دارد و برای اقتصاد مقاومتی نیاز به مشارکت همه اقشار داریم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: