• دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 962-1986-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد:

تکمیل و تجهیز 26 بیمارستان طی سال گذشته در سطح کشور

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به تحویل 26 بیمارستان در کشور طی یک سال گذشته بیان کرد: درمجموع امسال بیش از دو هزار تخت بیمارستانی در نقاط مختلف کشور ساخته و برای تجهیز به دانشگاه علوم پزشکی تحویل داده‌شده است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "محمدجعفر علیزاده" صبح امروز 11 اردیبهشت ماه در حاشیه افتتاح بیمارستان امام رضا(ع) سیرجان با حضور وزیر بهداشت گفت: 26 بیمارستان طی یکسال گذشته در سطح کشور تکمیل و تجهیز شده است و در حال افتتاح این بیمارستان ها هستیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: نکته مهم این است که این بیمارستان ها در نقاط استراتژیک کشور احداث شده اند، به گونه ای که در نقاط محروم نیز بیمارستان هایی در دولت تدبیر و امید احداث و افتتاح شده اند.

وی با اشاره به بیمارستان امام رضا (ع) سیرجان، اظهار کرد: بیمارستان امام رضا (ع) یک بیمارستان بزرگ و مجهز است این بیمارستان دارای 235 تخت در 5 طبقه در زمینی به مساحت 18 مترمربع احداث شده است.

علیزاده با بیان این مطلب که بیمارستان امام رضا(ع) دارای بخش های مختلف است، تصریح کرد: با توجه به اینکه شهرستان سیرجان در شریان ارتباطی قرار دارد، در این بیمارستان 45 تخت ویژه احداث شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: