• دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 962-1786-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

با حضور وزیر بهداشت؛

بیمارستان جایگزین امام رضا (ع) سیرجان افتتاح شد

با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، استاندار کرمان، نماینده مردم سیرجان و بردسیر در خانه ملت و مسئولین محلی و استانی صبح امروز 11 اردیبهشت ماه  بیمارستان جایگزین امام رضا (ع) سیرجان افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، "منصور مکی آبادی" فرماندار ویژه سیرجان در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران گفت: بیمارستان 235 تختخوابی سیرجان طی مدت هفت سال ساخت با هزینه 750 میلیارد ریال از اعتبارات وزارت بهداشت و ملی به پایان رسیده است.

وی افزود: 500 میلیارد ریال هزینه ساخت و 250 میلیارد ریال خرید تجهیزات این بیمارستان جدید‌الحداث بوده که امروز صبح با حضور وزیر بهداشت به بهره‌برداری رسید.

مکی آبادی عنوان کرد: این بیمارستان دارای تمام بخش‌های درمانی است و 17 هزار مترمربع زیربنا دارد و با افتتاح آن هفت تخت اتاق عمل، 6 تخت ان‌آی‌سی‌یو، 9 تخت سی‌سی‌یو و 16 تخت آی‌سی‌یو به مجموعه درمانی سیرجان افزوده می‌شود.

فرماندار ویژه سیرجان ادامه داد: با توجه به موقعیت جغرافیایی شهرستان سیرجان، از استان‌های فارس، هرمزگان و کرمان از خدمات این بیمارستان بهره‌مند می‌شوند.

دکتر محمدی رییس دانشکده علوم پزشکی سیرجان نیز در حاشیه افتتاح بیمارستان امام رضا(ع) سیرجان گفت: دو سال قبل این بیمارستان کمتر از 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشت که خوشبختانه توانستیم در این مدت دو سال، منابع مالی را تامین و این بیمارستان را به بهره برداری برسانیم.

وی افتتاح این بیمارستان را در جهت ارتقای بهداشت و درمان موثر دانست و اظهار کرد: با توجه به موقعیت جغرافیایی شهرستان سیرجان، از استان‌های فارس، هرمزگان و کرمان از خدمات این بیمارستان بهره‌مند می‌شوند.

رییس دانشکده علوم پزشکی سیرجان تصریح کرد:  مقرر گردیده بیمارستان امام رضا(ع) قبلی به مرکز درمانی اعصاب و روان تبدیل شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: