• یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 962-487-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

مشاور امور فرهنگی استاندار کرمان خبر داد:

تدوین پیوست فرهنگی معین های اقتصادی مناطق هشتگانه استان کرمان

امام جمعه موقت کرمان و مشاور امور فرهنگی استاندار کرمان از تدوین پیوست فرهنگی معین های اقتصادی مناطق هشتگانه استان کرمان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، حجت الاسلام"مهدی عربپور" صبح امروز 10 اردیبهشت ماه در گردهمایی ائمه جمعه استان کرمان در شهر ماهان اظهار کرد: پیوست فرهنگی معین های اقتصادی مناطق هشتگانه استان کرمان در دو بخش تهیه شده است.

وی افزود: حفظ و تقویت هویت مردم منطقه، اخلاق مداری، عدالت مداری، توسعه علم و تربیت در ابعاد فکری و اقتصادی و ارائه سبک زندگی اسلامی در مسائل اقتصادی از جمله مبانی پیوست فرهنگی بوده است.

عربپور تصریح کرد: حفظ و حمایت از فرهنگ بومی، ریشه کنی بیسوادی، افزایش دانش مردم منطقه به ویژه در مسائل اقتصادی، تعامل سازنده بین مسوولان پروژه ها، بالا بردن روحیه تعامل، همکاری، بالا بردن روحیه وجدان کاری، نشاط و شادابی، ارتباط فرهنگی بین ماطق به منظور استفاد از تجربیات یکدیگر، اطلاع رسانی روند پیشرفت طرح به مردم و ... از جمله الزامات پیوست فرهنگی مناطق اقتصادی است.

به گزارش ایسنا "محمدعلی توحیدی" فرماندار کرمان نیز در این جلسه با اشاره به انتخابات 29 اردیبهشت اظهار کرد: جایگاه عظیم و اختیارات بسیاری برای شوراها در قانون اساسی دیده شده و در 34 بند وظایف شوراها آورده شده است.

وی افزود: هرچه اعضای شوراها قوی تر، پاک دست تر و با توانایی بیشتر باشند، عمران و آبادانی بیشتر منطقه را خواهیم داشت و باید مردم تشویق شوند به این افرا رای بدهند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: