• جمعه ۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 962-1586-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : تولیدی

رییس بیمارستان شفا کرمان:

دستگاه پرتور درمانی کرمان شنبه تعمیر می شود

رییس بیمارستان شفا کرمان گفت: بیماران و خانواده های آنها نگران نباشند چراکه دستگاه پرتور درمانی شنبه تعمیر می شود.

دکتر"محمد مصدق" در گفت و گو با ایسنا منطقه کویر، در رابطه با خرابی تنها دستگاه پرتور درمانی بیمارستان شفای کرمان اظهار کرد: این نخستین باری نیست که این دستگاه دچار مشکل می شود و دلیل این امر هم منحصر به فرد بودن دستگاه است.

وی افزود: دستگاه پرتور درمانی کرمان بیماران کل استان را پوشش می دهد و هرچند که اکنون دچار مشکل شده است، اما با هماهنگی های ایجاد شده با مرکز یزد بیمارانی که به این شهر مراجعه می کنند می توانند از دستگاه پرتور درمانی آنها استفاده کنند.

مصدق بیان کرد: با خرابی موقت دستگاه پرتو درمانی کرمان می توان با تغییر دُز داروی بیماران این نقصان را فعلا جبران کرد اما بزودی دستگاه تعمیر خواهد شد.

رییس بیمارستان شفا کرمان تصریح کرد: تنها عده خاصی قادر به تعمیر تنها دستگاه پرتور درمانی کرمان هستند و با ارائه درخواست به تهران، ظرف 48 ساعت آینده این افراد به کرمان آمده و دستگاه را تعمیر خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: خبر خوب این است که بزودی دستگاه پرتو درمانی دیگری با هزینه حداقل 10 میلیارد تومان به بیمارستان افضلی پور اضافه می شود تا این دستگاه را نیز پشتیبانی کند.

یادآوری می شود: برخی خانواده های بیماران سرطانی با تماس های مکرر با خبرنگار ایسنا، از خرابی دستگاه پرتو درمانی کرمان گلایه داشتند که درنهایت این مساله پیگیری و جهت تعمیر آن در اسرع وقت قول مساعد داده شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: