• پنجشنبه ۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 962-1486-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : تولیدی

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان به ایسنا خبر داد:

سفر وزیر بهداشت و معاون علمی رییس جمهور به کرمان در هفته آینده

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: هفته آینده و در پی سفر وزیر بهداشت به استان، بیمارستان جدید جایگزین بیمارستان سیرجان و همینطور بیمارستان های رابر و کوهبنان افتتاح خواهند شد.

دکتر"علی اکبر حقدوست" در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، با اعلام این خبر اظهار کرد: هفته آینده میزبان چهره های کشوری از جمله دکتر"حسن قاضی زاده هاشمی" وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در استان خواهیم بود.

وی افزود: در پی سفر وزیر بهداشت به استان، بیمارستان جدید جایگزین بیمارستان سیرجان و همینطور بیمارستان های رابر و کوهبنان افتتاح خواهند شد.

حقدوست بیان کرد: به علاوه مراکز متعددی در کرمان و زرند و بسیاری اقدامات زیرساختی دیگر که طی دو تا سه سال اخیر به سرانجام رسیده است مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: در تمام شهرهای زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی استان مرکز درمانی بستری راه اندازی شده و باری از دوش مردم استان بردشته خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین دکتر "ستاری" معاون علمی و فناوری رییس ‌جمهور و رییس بنیاد ملی نخبگان کشور و تیم همراه وی در کرمان حضور خواهند شد و پروژه مزرعه حیوانات کرمان را افتتاح خواهند کرد و چنانچه تمام ابعاد این پروژه طی سال های آینده مورد بهره برداری قرار گیرد یک جهش علمی بزرگ برای کشور، جهش اقتصادی بسیار قابل ملاحظه ای برای استان و زیرساختی قوی برای دانشگاه شهید باهنرو علوم پزشکی کرمان خواهد بود که بالندگی علمی آنها در سطح ایران و دنیا را صد چندان می کند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: