• چهارشنبه ۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 962-786-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : تولیدی

اختصاصی ایسنا/

سفر وزیر بهداشت به استان کرمان

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از سفر وزیر بهداشت و درمان به استان کرمان خبر داد و اعلام کرد: وزیر بهداشت و درمان در تاریخ 11 اردیبهشت ماه سال جاری به سیرجان سفر کرده و بیمارستان 235 تختخواب این شهرستان را افتتاح خواهد کرد.

"شهباز حسن پور" در گفت و گو با ایسنا منطقه کویر، از اهمیت بخش بهداشت و درمان سخن به میان آورد و گفت: بهبود سلامت از آن جهت حائز اهمیت است که بر فرآیند توسعه اقتصادی اجتماعی از جمله ارتقای قابلیت ها و توانمند سازی مردم، افزایش بازده اقتصادی، متعالی تر شدن رفتارهای اقتصادی اجتماعی(مانند باروری) و در نهایت تقویت و تحکیم انسجام ملی؛ اثرهای عمیق و فراگیری خواهد داشت.

وی از سفر وزیر بهداشت و درمان به شهرستان سیرجان خبر داد و بیان کرد: طبق برنامه تعیین شده قرار است وزیر بهداشت و درمان در روز 11 اردیبهشت ماه به سیرجان سفر کند و در این سفر بیمارستان سیرجان به بهره برداری خواهد رسید.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی به مشخصات این بیمارستان پرداخت و عنوان کرد: این بیمارستان دارای 235 تختخواب است که دارای بخش های Ccu , icu , nicu , دياليز، جراحي، اطفال، عفوني و اورژانس است، شایان ذکر است که برای احداث این بیمارستان 75 میلیارد تومان سرمایه گذاری صورت گرفته است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: