• پنجشنبه ۳۱ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 961-5985-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : تولیدی

رییس حزب ندای ایرانیان شعبه استان کرمان:

لیست این حزب حمایتی است و جدا از اصلاح طلبان نخواهد بود

رییس حزب ندای ایرانیان شعبه استان کرمان با تاکید بر آنکه لیست ما یک لیست حمایتی است و جدا از اصلاح طلبان نخواهد بود، بیان کرد: در صورتی لیست حمایتی تهیه و ارایه می کنیم که لیست اصلاح طلبان در برخی از گزینه ها با معیارهای شورای سیاست گذاری هماهنگ نباشد، افراد جایگزین را معرفی می کنیم.

"محسن برازوان" در گفت و گو با ایسنا منطقه کویر،
در رابطه با انتخابات شورای شهر کرمان، گفت: منتظر لیست اصلاح طلبان هستیم و اگر افراد این لیست کسانی باشند که میثاق نامه را امضا ننموده یا در مدل اصلاح طلبی نباشند، یک لیست تهیه خواهیم نمود و افراد مورد تایید حزب ندای ایرانیان که در لیست اصلاح طلبان آمده اند به اضافه افراد دیگری که تصور می کنیم صاحب صلاحیت هستند،را در یک لیست حمایتی ارایه خواهیم نمود.

وی با تاکید بر آنکه لیست ما یک لیست حمایتی است و جدا از اصلاح طلبان نخواهد بود، بیان کرد: در صورتی لیست حمایتی تهیه و ارایه می کنیم که لیست اصلاح طلبان در برخی از گزینه ها با معیارهای شورای سیاست گذاری هماهنگ نباشد، افراد جایگزین را معرفی می کنیم.

 رییس حزب ندای ایرانیان شعبه استان کرمان اعلام کرد: ممکن است از لیست یازده نفره از تعدادی( مثلا 6 یا 10 نفر) حمایت کنیم و این بستگی به کلیت لیست خروجی دارد که منتظر لیست اصلاح طلبان هستیم.

وی با بیان این مطلب که لیست ندای ایرانیان با مشترکات و تفاوتهایی ممکن است منشر شود، مطرح کرد: لیست حمایتی ما پس از لیست اصلاح طلبان با بررسی کاندیدهای دیگر،منتشر خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: