• پنجشنبه ۳۱ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 961-10214-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : تولیدی

اختصاصی ایسنا/

قاتل مسلح جیرفتی در کمتر از یک ماه دستگیر شد

یک منبع امنیتی از دستگیری قاتل مسلحی که در فروردین ماه سال جاری در جیرفت مرتکب به قتل زن عموی خود و دو نفر دیگر شده بود، خبر داد.

یک منبع امنیتی در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، از دستگیری قاتل مسلح خبر داد و گفت: با انجام اقدامات اطلاعاتی در استان های کرمان؛ خوزستان و یزد؛ قاتل مسلح فراری به نام «ه - الف» که در اقدامی جنون آمیز سه نفر از جمله زن عموی خودش را کشته بود دستگیر شد.

وی اعلام کرد: این قاتل که بخاطر اختلاف بر سر یک دیوار در اوایل فروردین ماه سال جاری در جیرفت سه نفر را به قتل رسانده بود؛ ساعتی قبل با همکاری پلیس آگاهی استان و جیرفت در یزد دستگیر شد.

این منبع آگاه اظهار کرد: این پیامی ست که اولا نهادهای امنیتی و انتظامی اشراف و اقتدار دارند و هیچ مجرم و متهمی نمی تواند برای همیشه از دست قانون فرار کند و دستگیری این متهم به قتل که در چندین استان جابجا شده بود نمونه ای از اقدامات موثر پلیس و دستگاه قضایی ست.

وی تاکید کرد: ثانیا چنین پرونده هایی که نیازمند ورود نهادهای فرهنگی؛ دانشگاهی و اجتماعی ست، وقتی یک اختلاف خانوادگی بر سر موضوعات کم اهمیتی مانند یک دیوار و پرچین به سه فقره قتل و احتمالا قصاص مجرم منتهی می شود یعنی متولیان امر فرهنگ به امور فرعی مشغول شده و از مسئولیت خود بازمانده اند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: