• پنجشنبه ۳۱ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 961-6784-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

مدیر کل فرودگاه های استان کرمان عنوان کرد:

راه اندازی دفتر صدور روادید در فرودگاه کرمان، جهت ارتقا زیر ساخت های استان

مدیر کل فرودگاه های استان کرمان گفت: به جهت ارتقا زیر ساخت های استان امروز شاهد افتتاح دفتر صدور روادید در استان کرمان هستیم.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "علی قاسم زاده" پیش از ظهر امروز 31 فروردین ماه در مراسم افتتاحیه دفتر صدور روادید با حضور معاون کنسولی، امور مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه در محل فرودگاه بین المللی کرمان گفت: به جهت ارتقا زیر ساخت های استان امروز شاهد افتتاح دفتر صدور روادید در استان کرمان هستیم.

وی به نتایج این اقدام اشاره و عنوان کرد: با راه اندازی دفتر صدور روادید در فرودگاه کرمان، توریست درمانی، جذب گردشگر خارجی، تجارت و ... در استان کرمان افزایش خواهد یافت.

مدیر کل فرودگاه های استان کرمان به ظرفیت ها و پتانسیل های استان کرمان اشاره و عنوان کرد: بیشترین جاذبه گردشگری، بیشترین آثار باستانی ثبت جهانی و ملی در استان کرمان را شاهد هستیم، ضمن آنکه در بخش صنعت و معدن این استان از جایگاه ویژه ای در کشور و حتی دنیا برخوردار است.

وی از تصویب امکان صدور ویزا به صورت فرودگاهی در کرمان خبر داد و بیان کرد: با پیگیری های مسئولین استان اتفاقات خوبی از جمله توسعه فرودگاه کرمان، توسعه ترمینال چند منظوره کرمان که کلنگ آن به زمین زده شده، احداث باند دوم فرودگاه و همچنین افزایش پروازهای داخلی و خارجی، زیارتی و سیاحتی در کشور برای نخستین بار در کرمان رخ داده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: