• پنجشنبه ۳۱ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 961-5585-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

رئیس دادگستری شهرستان منوجان:

با مجرمین جرایم انتخاباتی با قاطعیت و بدون اغماص برخورد می کنیم

رئیس دادگستری شهرستان منوجان گفت: در حال رصد ویژه جرائم انتخاباتی در سطح شهرستان هستیم و با مجرمین با قاطعیت و بدون اغماص برخورد خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، "حسین شکوهی نسب" در جلسه شوراي پيشگيري از جرائم انتخاباتي این شهرستان،اظهار کرد: خوشبختانه در انتخابات های سنوات گذشته حتی یک مورد هم پرونده قضائی تشکیل نشده است که نشانگر فهم و درک بالای مردمان این خطه می باشد.

این مقام قضائی تصریح کرد: درآستانه دوانتخابات مهم رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي شهر و روستا، ما مسئولان مکلفیم تا بسترهاي لازم را براي شركت حداكثري مردم فراهم نماييم چرا كه حضور حداكثري مردم ضامن بقاء و استحكام نظام جمهوري اسلامي است.

شکوهی نسب اعلام کرد: مسئولين و هيأتهاي اجرايي بايد تلاش کنند تا انتخاباتي سالم و بدون حاشيه برگزار شود و سلامت انتخابات بايد تضمين شود تا مردم اطمينان داشته باشند كه رأيشان موثر در سرنوشت كشور است.

 وي اظهار کرد: جلوگيري ازشائبه تقلب درانتخابات جزء وظايف مجريان و هيأت نظارت است و در اين شهرستان بخاطر فرهنگي كه حاكم است درانتخابات گذشته حتي يك پرونده قضايي تشكيل نشده است.

این مقام قضایی ادامه داد: همانطوري كه مقام معظم رهبري فرموند آراء مردم حق الناس است و ما بايد اين امانت را حفظ كنيم چرا كه حفظ اين امانت موجب سربلندي نظام جمهوري اسلامي خواهد شد.

وی هشدار داد: به افرادی که با اقدامات خود سعی در مایوس نمودن مردم و کمرنگ نمودن حضور مردم در پای صندوق های رای داشته باشند تذکر جدی داده خواهد شد و بایستی از تخریب کاندیدا ها جلوگیری شود.

رئیس دادگستری شهرستان منوجان با تاکید به اینکه رسيدگي به تخلفات و جرائم انتخاباتي وظيفه دستگاه قضايي است ،گفت: درهمين راستا عناوين مجرمانه درقانون انتخابات پيش بيني شده است و هم برابر تبصره 2 ماده 34 قانون انتخابات، تشكيلات قضايي هرشهرستان بايد براي پيشگيري از وقوع جرم اقدام كند .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: