• پنجشنبه ۳۱ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 961-5485-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

معاون استاندار کرمان خطاب به مدیران استان:

به گونه ای رفتار کنید که امنیت روانی جامعه دچار خدشه نشود/صدور روادید فرودگاهی در کرمان از امروز

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان گفت: از همه مدیران می خواهیم قانون را رعایت کرده و با دقت و تدبیر با کارمندان به گونه ای رفتار کنند که امنیت روانی جامعه دچار خدشه نشود.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "حمید ذکاءاسدی" صبح امروز 31 فروردین ماه در جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی استان کرمان با تشکر از دست اندرکاران برگزاری انتخابات اظهار کرد: تاکنون حساس ترین مراحل انتخابات (قبل از رای گیری) یعنی تعیین هیئت های اجرایی و نظارت در امنیت و سلامت کامل و با توجه به مرّ قانون و اتخاذ بی طرفی از سوی ارگان های دولتی و حکومتی برگزار شده است.

وی افزود: از همه مدیران می خواهیم قانون را رعایت کرده و با دقت و تدبیر با کارمندان به گونه ای رفتار کنند که امنیت روانی جامعه دچار خدشه نشود.

ذکاءاسدی با اشاره به پذیرش استعفای مدیر آموزش و پرورش رودبار جنوب در پی تنبیه بدنی دانش آموز در روزهای گذشته تصریح کرد: زمانی که دولت وارد عمل می شود، برای این است که دولت و حکومت در مقابل عمل خلاف قانون که صورت گرفته، حساسیت دارد.

وی بیان کرد: باید جامعه علاوه بر داشتن امنیت، احساس امنیت کند و بنا به تاکید مقام معظم رهبری باید همه پای صندوق های رای حضور یابند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان با اشاره به ایجاد 8 هزار و 200 شغل در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل در خانواده هایی که بانوان محور و سرپرست هستند، افزود: مقام معظم رهبری مبتکر اقتصاد مقاومتی هستند که این طرح منجی اقتصاد کشور است و ایشان مهر تایید بر بحث کاری استان کرمان در قلعه گنج زده اند.

ذکاءاسدی با اشاره به دیگر اقدامات صورت گرفته در دولت یازدهم در استان کرمان تصریح کرد: آغاز کار صدور روادید فرودگاهی که امروز در کرمان صورت می گیرد، روند سرمایه گذاری خارجی و بحث گردشگری را تسهیل می کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: