• پنجشنبه ۳۱ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 961-6484-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

استاندار کرمان با تاکید بر اینکه هیچ مدیری برای راه اندازی کار مردم به زندان نرفته:

مسوولیت کارها را به عهده می گیرم/افسوس از عدم تصویب پروژه متروی کرمان

استاندار کرمان گفت: اگر مترو شهر کرمان مصوب می شد، به خوبی می توانستیم از این ظرفیت استفاده کنیم که 50 درصد اوراق مشارکت و همچنین بخشی از فاینانس را دولت تضمین می کرد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "علیرضا رزم حسینی" صبح امروز 31 فروردین ماه در جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی استان کرمان اظهار کرد: برای نخستین بار استان کرمان موفق شد حجمی نزدیک به یک هزار میلیارد تومان از محل ماده 56 بودجه برای پروژه های انتقال آب استفاده کند.

وی با اشاره به بودجه شهرداری ها، افزود: اگر مترو شهر کرمان مصوب می شد، به خوبی می توانستیم از این ظرفیت استفاده کنیم که 50 درصد اوراق مشارکت و همچنین بخشی از فاینانس را دولت تضمین می کرد.

رزم حسینی تصریح کرد: با پول نفت نمی توانیم پروژه های دولتی را به اتمام برسانیم و پروژه های 10 ساله و 15 ساله داریم که باید بسیار زودتر از این زمان به اتمام می رسید و باید از ظرفیت ماده 56 و فاینانس برای پروژه های نیمه تمام استفاده کرد.

وی با تشکر از مدیران ریسک پذیر استان که کارهای بزرگی در چهار سال گذشته انجام داده اند، بیان کرد: در حوزه اقتصاد مقاومتی توفیقات خوبی در استان کرمان داشته ایم که مدیران ریسک پذیر در این زمینه خیلی کمک کردند و هیچ مدیری به خاطر ریسکِ حساب شده و ریسک پذیری و راه اندازی کار مردم به زندان نرفته است.

استاندار کرمان افزود: حضور معین ها در مناطق اقتصادی استان کرمان فرصت مهمی است که می خواهند کار توسعه ای و عام المنفعه انجام بدهند و باید از این فرصت استفاده کنیم و بنده مسوولیت انجام کارهایی که برای مردم صورت می گیرد، به عهده می گیرم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: