• چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 961-2286-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : پوششی

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمان:

مجوز احداث کارخانه داروسازی کرمان گرفته شده است

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: مجوز احداث کارخانه داروسازی در کرمان گرفته شده است و اقدامات مربوط به آن در حال انجام است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، دکتر"محمودرضا حیدری" پیش از ظهر امروز چهارشنبه 30 فروردین ماه در نشست خبری به مناسبت هفته سلامت(اول تا هفتم اردیبهشت ماه) با شعار " زندگی سالم، بانشاط و امید" اظهار کرد: نباید برای بخشش دیگران کوتاهی کنیم تا زمانی نیز ما هم بخشیده شویم، همچنین اگر ما انصاف دشته باشیم و شکرگذار نعمات خداوند باشیم، شادی و نشاط نیز حاکم خواهد شد.

حیدری با اشاره به اینکه وظیفه همه آحاد جامعه است که مردم را به تحرک وا دارند، تصریح کرد: اگر ورزش و تحرک نباشد کیفیت زندگی پایین خواهد آمد.

وی سپس با بیان شماره پیامک 10003412105620 مربوط به معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمان، گفت: مردم می توانند نکات و انتقادات خود را به این شماره اطلاع دهند، ضمن اینکه سالی چهار مرتبه از داروخانه ها بازرسی و تخلف ها ثبت می شود و خودمان در صدد مرتفع ساختن آنها بر می آییم اما در صورت عدم نتیجه به تعزیرات ارجاع می شوند.

حیدری خاطرنشان کرد: مجوز احداث کارخانه داروسازی در کرمان گرفته شده است و برچسب نشانگرهای رنگی نیز بر روی محصولات غذایی درج می شود که بیانگر مشخصات محصول است.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: