• چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 961-5085-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

معاون استاندار کرمان عنوان کرد:

حضور هر چه بیشتر عشایر در انتخابات تضمین کننده امنیت کشور

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان گفت: مطمئنا شرکت باشکوه مردم و حضور هر چه بیشتر عشایر در انتخابات و پای صندوق های رای می تواند تضمین کننده امنیت ما در داخل و خارج از کشور باشد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "حمید ذکاءاسدی" صبح امروز 30 فروردین ماه در گردهمایی سران طوایف و معتمدین عشایر استان کرمان اظهار کرد: عشایر نباید دولتی شوند و اگر طرح اسکان برای ساکن کردن این جمعیت بدهند، روحیه سلحشوری این قشر نباید ساکن شود.

وی افزود: عشایر می توانند استان و شوراهای تامین را یاری کرده و نیروی انتظامی و بسیج آمادگی همکاری با این جمعیت را دارد و عشایر نباید در حوزه امنیتی خود را دست کم بگیرند.

ذکاءاسدی با اشاره به تجارب امنیتی سال ها در استان تصریح کرد: همیشه معضلات امنیتی استان توسط عشایر گره گشایی می شده و این جمعیت همکاری خوبی با نیروهای نظامی و امنیتی داشته اند.

وی در ادامه با اشاره به انتخابات پیش رو در 29 اردیبهشت ماه بیان کرد: مطمئنا شرکت باشکوه مردم و حضور هر چه بیشتر عشایر در انتخابات و پای صندوق های رای می تواند تضمین کننده امنیت ما در داخل و خارج از کشور باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان گفت: تنها یک محور داریم و خیالمان راحت است که در کوه ها و دشت های استان امنیت خواهیم داشت زیرا عشایر ما زنده هستند و همیّت اسلامی و دینی خود را دارند و با حفظ عشایر، امنیت استان نیز حفظ می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: