• سه شنبه ۲۹ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 961-8914-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : پوششی

فرمانده قرارگاه منطقه ای جنوبشرق ارتش:

ارتش در مرحله نوینی از حیات امنیت آفرین خود قرار دارد/نمود قدرت ما برقراری امنیت در جای جای کشور است

فرمانده قرارگاه منطقه ای جنوبشرق ارتش با اشاره به اینکه امروز ارتش در مرحله نوینی از حیات امنیت آفرین و افتخارآفرین خود قرار دارد، گفت: ارتش با حضور الهام بخش خود در فراتر از مرزها و آب های دوردست، به رغم همه تهدیدهای فرامنطقه ای، جلوه های جدیدی از توانمندی خود را به نمایش گذاشته است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، امیر"نادر علیدوست" صبح امروز دوشنبه 29 فروردین ماه در مراسم رژه به مناسبت روز ارتش در کرمان اظهار کرد: بدون تردید 29 فروردین ماه یادآور فرمان راهبردی حضرت امام برای ارتشی مکتبی و مقتدر است که جهت تقویت ظرفیت های نظام جمهوری اسلامی ایران و مردم در مقابل دشمنان ایستادگی کرد.

وی افزود: این فرمان حکیمانه همچنان در پشتیبانی ارتش جمهوری اسلامی ایران وجود دارد و باعث افتخار همه ارتشیان است که امام به ارتش اعتماد و مسوولیت سنگین دفاع از مرزهای کشور را به ارتش واگذار کرد.

امیر علیدوست بیان کرد: روز 29 فروردین ماه در حقیقت آغاز تبلور جوانمردی دلیرمردانی است که با قدرت، ایمان، توکل و ایثار همراه با ایستادگی، استقامت، عزت و شرف را برای جمهوری اسلامی ایران، انقلاب و مردم به ارمغان آوردند و خود جاودانه شدند تا نسل های آینده داستان رشادت های این افراد را با گوش جان بشنوند و با چشم دل ببینند.

ارشد اجا در منطقه جنوبشرق کشور گفت: امروز ارتش به پشتوانه روحیه جهادی و انقلابی و به مدد هماهنگی با سایر نیروهای مسلح و نیز با تأسی از تجربیات هشت سال دفاع مقدس در دیگر عرصه ها نیز حامی  و مایه فخر نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی ادامه داد: ارتش تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا مسیر پرافتخار تقویت بنیه دفاعی و قدرت بازدارندگی و همچنین ناامیدسازی هجمه دشمنان انقلاب اسلامی را طی کرده و تداوم می بخشد.

امیرعلیدوست تاکید کرد: امروز ارتش در مرحله نوینی از حیات امنیت آفرین و افتخارآفرین خود قرار دارد و با حضور الهام بخش خود در فراتر از مرزها و آب های دوردست، به رغم همه تهدیدهای فرامنطقه ای، جلوه های جدیدی از توانمندی خود را به نمایش گذاشته است.

فرمانده قرارگاه منطقه ای جنوبشرق ارتش با بیان اینکه در حال حاضر ارتش همراه با سایر نیروهای مسلح ایران از آمادگی سرشار از معنویت برخوردار است و با اتکا به قدرت لایزال الهی به مقابله قاطعانه و کوبنده باهرگونه تهدیدی خواهد رفت اظهار کرد: امروز نمود قدرت این است که در جای جای جمهوری اسلامی ایران امنیت برقرار است.

وی خاطرنشان کرد: اینک نیروهای مسلح، امنیتی، انتظامی و همه و همه دست به دست هم داده اند و علی رغم همه تهدیدهایی که در سراسر دنیا و منطقه علیه ایران وجود دارد، امنیت پایدار را برای مردم کشور خود به ارمغان آورده اند و ان شاالله همواره این امنیت تداوم خواهد یافت.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: