• سه شنبه ۲۹ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 961-8714-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

رئیس دادگستری شهرستان زرند:

ضعف واحدهای حقوقی ادارات منجر به تضییع حقوق بیت المال می شود

رئیس دادگستری شهرستان زرند گفت: در راستای خدمتگزاری و دفاع از حقوق بیت المال تمام ادارات بایستی نسبت به  تقویت واحد حقوقی خود اقدام نمایند و اگر واحد حقوقی سازمانی ضعیف باشد قطعاً حقوق بیت المال تضییع می گردد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، حجت الاسلام "محمود محمدی" در جمع مسئولان اداری  شهرستان زرند اظهار کرد: معیار مردم برای قضاوت کردن مسئولین روحیه خدمتگزاری آنها است.

این مقام قضائی ضمن درخواست از مسئولین جهت برداشتن پیچ و خمهای اداری از سر راه مردم،گفت : امروزه کار نیک یا بد مسئولین پای حکومت اسلامی نوشته می شود.

رئیس دادگستری شهرستان زرند بیان کرد: همانطور که امام خمینی (ره) بارها و بارها شان خدمتگزاری مردم را متذکر شدند، تا آنجا که دغدغه خدمتگزاری به مردم توسط مسئولین در وصیت نامه سیاسی و الهی ایشان نیز با تاکید مضاعف بیان شده است.

محمدی در ادامه به انتظارات مقام معظم رهبری از مسئولین اشاره کرد و گفت : مقام معظم رهبری از ما سه وظیفه سرعت در انجام کار ، اتقان و محکم کاری و امانت داری در امور را می خواهند.

رئیس دادگستری شهرستان زرند گفت: مسئولین با توجه به منویات مقام معظم رهبری و شعار امسال بدانند سرعت در انجام امورات جلوی تاثیر تحریم های دشمن نسبت به جامعه ایران را خواهد گرفت.

وی در ارتباط با اتقان و محکم کاری امورات اظهار کرد: بایستی با روحیه بسیجی یعنی با فداکاری، بی توقعی و حساسیت و تنها برای رضای خدا و بدون خودنمایی تمام تلاش خود را در زمینه بهتر و محکم تر انجام دادن امورات به کار گرفت.

محمدی یادآور شد: مسئولین چنانچه نسبت به امورات مردم بی تفاوت باشند به تعبیر وصیت  امام خمینی(ره) حقوقی که می گیرند، شبهه ناک است.
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: