• دوشنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 961-4685-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

رییس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای استان کرمان:

اعضای شوراها، مشاورینی امین برای مسوولان

رییس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای استان کرمان گفت: شوراها مشاورینی امین برای مسوولان هستند و امیدواریم بتوانیم این مشاوران امین را به درستی انتخاب کنیم.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "احمد انارکی محمدی" صبح امروز 28 فروردین ماه در نشست مشترک هیئت های اجرایی و نظارت انتخابات استان کرمان اظهار کرد: کرمان از استان های موفق در اقتصاد مقاومتی است و امیدواریم بیشترین برداشت و استفاده را از سرمایه گذاری های صورت گرفته در استان ببریم.

وی در ادامه افزود: مردم صلاحیت ها را به ما می بخشند و مردم هستند که ما را رد یا قبول می کنند و امیدواریم بتوانیم کارنامه خوبی به آنها ارائه بدهیم.

انارکی محمدی با بیان اینکه نمایندگان مجلس با حساسیت خاص و طبق قانون روند انتخابات را نظارت می کنند و ملاک ما استعلام های چهارگانه است، بیان کرد: استقرار نظام جمهوری اسلامی بعد از چهار دهه می طلبد همه چیز را براساس قانون پیش ببریم و در این صورت نیاز به تفسیر و نظری غیر از نظر قانون نیست.

نماینده مردم انار و رفسنجان در مجلس گفت: اگر حُسن اجرای قوانین را داشته باشیم، مشکلی نخواهیم داشت و می توانیم حلقه اتصال شوراها و دولت را تقویت کرده و از امکانات و اختیارات آنها به نحو احسن استفاده کنیم.

وی افزود: شوراها مشاورینی امین برای مسوولان هستند و امیدواریم بتوانیم این مشاوران امین را به درستی انتخاب کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: