• دوشنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 961-4285-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

رییس ستاد انتخابات استان کرمان:

مقصودمان در انتخابات رضایت خدا و امانت داری مردم است

رییس ستاد انتخابات استان کرمان گفت: در مسیر برگزاری انتخابات ابزاری جز قانون نداریم و عمل به مرّ قانون تنها وسیله ای است که می تواند ما را به مقصودمان که همانا رضایت خدا و امانت داری مردم است، برساند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "حمید ذکاءاسدی" صبح امروز 28 فروردین ماه در نشست مشترک هیئت های اجرایی و نظارت انتخابات استان کرمان اظهار کرد: خوشبختانه تاکنون با همدلی و وحدت روند برگزاری کار انتخابات به خوبی پیش رفته و به فرموده مقام معظم رهبری «انتخابات یکی از دو رکن مردم سالاری دینی است».

وی افزود: هدف اصلی هم برای مجریان و ناظران، برگزاری انتخاباتی سالم، امن، پرشکوه و با حضور گسترده مردم است که بار دیگر باعث سرافرازی مردم ایران و اهالی استان کرمان باشد.

ذکاءاسدی تصریح کرد: در این مسیر ابزاری جز قانون نداریم و عمل به مرّ قانون تنها وسیله ای است که می تواند ما را به مقصودمان که همانا رضایت خدا و امانت داری مردم است، برساند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان بیان کرد: امیدواریم همانگونه که حضور مردم استان کرمان در انتخابات سال 94 بسیار باشکوه بود، در انتخابات پیش رو نیز حضوری مقتدرانه داشته باشند.

وی افزود: افتخار داریم به دلیل مدیریت جهادی و ابتکارات استاندار کرمان، نه تنها مهر تایید مقام معظم رهبری بر عملکرد اقتصاد مقاومتی استان زده شده، بلکه معظم له کارنامه اقتصاد مقاومتی استان را در فرمایشاتشان الگویی برای دیگر استان ها بیان فرموده اند.

ذکاءاسدی تصریح کرد: انشاءالله با همکاری هیئت های اجرایی و نظارت و انجام کار به طور دقیق، منطبق با قانون و ایجاد امنیت توسط شوراهای تامین سراسر استان و همدلی و هماهنگی همه دست اندرکاران و رعایت اخلاق و عقلانیت سیاسی مبتنی بر شعار محوریِ توسعه و ولایت مداری انتخاباتی مورد رضای خداوند، رهبری و مردم استان برگزار خواهیم کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: