• شنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 961-3985-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

دبیر هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان کرمان خبر داد:

معرفی تعدادی از ادمین‌های گروه‌های مجازی و مدیرمسئول یک نشریه به دستگاه قضایی

دبیر هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان کرمان گفت: تعدادی از ادمین‌های گروه‌های مجازی و مدیرمسئول یک نشریه، به‌دلیل تبلیغات زودهنگام برای برخی نامزدهای شوراهای شهر، به دستگاه قضایی معرفی شدند. 

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، فرشید فلاح با تأکید بر این‌که کاندیداهای شورای اسلامی شهر و روستا باید از انجام تبلیغات زودهنگام اجتناب کنند، تصریح کرد: تبلیغات زودهنگام کاندیداها و طرف‌داران‌شان در فضاهای مختلف ممنوع است و متخلفان تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرند.

وی افزود: بر همین اساس تعدادی از ادمین‌های گروه‌های فضاهای مجازی که به تبلیغات زودهنگام برای برخی کاندیداها مبادرت می‌کردند، به دستگاه قضایی معرفی شدند.

فلاح از تمام کاندیداهای شورای اسلامی شهر و روستا درخواست کرد نظم و قانون، اخلاق اسلامی و انتخاباتی را رعایت کنند و گفت: مردم در شهرها و روستاهای مختلف استان، تبلیغات غیرمجاز و زودهنگام افراد در فضاهای مجازی را به هیأت‌های نظارت شهرستان مربوط اعلام کنند.

دبیر هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان کرمان از هیأت‌های نظارت شهرستان‌ها نیز خواست با تبلیغات زودهنگام و غیرمجاز در فضای مجازی برخورد کرده و خاطیان را به دستگاه قضایی معرفی کنند.

فلاح هم‌چنین خطاب به کاندیداها و طرف‌دارشان تأکید کرد: از تخریب رقیب و اقدام‌های مأیوس‌کننده و تفرقه‌انگیز پرهیز کنند تا زمینه برای برگزاری انتخاباتی پرشور فراهم شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: