• شنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 961-5484-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

معین اقتصادی منطقه نرماشیر خبر داد:

پرداخت 500 میلیون ریال تسهیلات برای احداث واحدهای بوم گردی نرماشیر

معین اقتصادی منطقه نرماشیر از پرداخت 500 میلیون ریال تسهیلانت برای احداث واحدهای بوم گردی خبر داد و عنوان کرد: برای تکمیل مدرسه 24 کلاسه و مجموعه ورزشی این شهرستان نیز همکاری لازم را انجام خواهیم داد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "حسین اسکندری زاده" ظهر امروز 26 فروردین ماه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان کرمان و گام دوم مثلث توسعه اقتصادی منطقه 3 (شهرستان نرماشیر) با حضور استاندار کرمان گفت: تقسیم بندی استان به مناطق اقتصادی یکی از ابتکارات خوب برای توسعه استان کرمان است.

وی بیان کرد: حضور موسسات بزرگ که اکثر آنها کرمانی نیز هستند، یکی از ظرفیت های بسیار بزرگ است که با همت استاندار کرمان محقق گردیده است.

رئیس هیات مدیره مؤسسه نور اعلام کرد: خرما یکی از ظرفیت های شهرستان نرماشیر است که باید صنایع تبدیلی و تکمیلی در این خصوص ایجاد گردد.

وی از ایجاد ظرفیت تولید 100 تن شیر در شهرستان نرماشیر خبر داد و ادامه داد: باید در بحث فراوری این محصول تدابیری اندیشیده شود و ما آمادگی داریم تا تسهیلات لازم در این خصوص به مردم پرداخت نماییم.

اسکندری زاده اظهار کرد: مقرر گردیده است که برای توسعه صنایع دستی در نرماشیر به 100 نفر وام به مبلغ 5 میلیون تومان با باز پرداخت سه ساله ارایه می نماییم.

رئیس هیات مدیره مؤسسه نور از احداث هتل در این شهرستان خبر داد و افزود: این هتل به صورت قلعه احداث می گردد که این هتل برند شهرستان نرماشیر باشد.

معین اقتصادی منطقه نرماشیر به بحث درمانی استان اشاره و تصریح کرد: در بحث دندان پزشکی هم کنون موسسه خیریه کوثر مشیز به 2 میلیون نفر در استان ارایه خدمت کرده ایم.

وی از پرداخت 500 میلیون ریال تسهیلانت برای احداث واحدهای بوم گردی خبر داد و عنوان کرد: برای تکمیل مدرسه 24 کلاسه و مجموعه ورزشی این شهرستان نیز همکاری لازم را انجام خواهیم داد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: