• شنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 961-3885-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : تولیدی

واکنش فرماندار کرمان به شایعات رد صلاحیت نامزدهای انتخابات شورای شهر

رییس ستاد انتخابات شهرستان کرمان درباره برخی اعلام نظرها در رد صلاحیت تعدادی از نامزدهای انتخابات شورای شهر کرمان گفت: اینها فقط حرف است و هیچ مستندی در این زمینه وجود ندارد و تا نظر هیئت نظارت اعلام نشده، هیچ نظری نمی توان داد.

"محمدعلی توحیدی" در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، درباره روند رسیدگی به صلاحیت نامزدهای انتخابات شورای شهر و روستا اظهار کرد: نتیجه رسیدگی به صلاحیت ها پس از اعلام نظر هیئت های اجرایی به هیئت نظارت اعلام خواهد شد.

وی افزود: هیئت های اجرایی کارشان را به اتمام رسانده و نتیجه را به هیئت نظارت اعلام کرده اند که این مجموعه نیز بعد از تشکیل جلسات و مطابقت دادن نتیجه با قانون، نظر نهایی خود را اول اردیبهشت ماه به هیئت اجرایی اعلام و ما روز دوم اردیبهشت ماه به نامزدهای انتخاباتی ابلاغ خواهیم کرد.

توحیدی در ادامه تصریح کرد: در مجموع از 618 نفر نامزد ثبت نام کرده در شهر کرمان و 12 شهر دیگر شهرستان برای انتخابات شوراهای شهر و روستا، ۵۴ نفر تاکنون انصراف داده اند.

فرماندار کرمان درباره برخی اعلام نظرها در رد صلاحیت تعدادی از نامزدهای انتخابات شورای شهر کرمان گفت: اینها فقط حرف است و هیچ مستندی ندارد و تا نظر هیئت نظارت اعلام نشده، هیچ نظری نمی توان داد.

رییس ستاد انتخابات شهرستان کرمان بیان کرد: بعد از اعلام نتیجه رسیدگی به صلاحیت ها در دوم اردیبهشت، در صورت داشتن اعتراض، نامزدهای انتخابات شورای شهر از سوم اردیبهشت ماه فرصت دارند به هیئت نظارت استان و نامزدهای انتخابات روستا به هیئت های نظارت شهرستان شکایت کنند و هیئت نظارت در مهلت قانونی، به اعتراض ها رسیدگی خواهد کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: