• پنجشنبه ۲۴ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 961-5084-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

وزیر کار:

دولت یازدهم در زندگی خصوصی مردم دخالت نکرد

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: این دولت سعی کرد کارهای خوبی را انجام دهد و در کنار آن نیز یک سری کارها را انحام ندهد؛ بطوریکه دولت هیچ دخالتی در زندگی خصوصی مردم نکرد و چهارچوب ها را حفظ کرده است.

به گززارش ایسنا منطقه کویر، "علی ربیعی " عصر امروز 24 فروردین ماه در شورای اداری شهرستان بردسیر ضمن تشکر از حسن پور به عنوان یک نماینده فعال، گفت: در سه سال آینده بیکاری در این منطقه بسیار کاهش پیدا خواهد کرد.

وی با بیان اینکه یک هزار و 740 میلیارد پروژه داریم، افزود: زیرساخت های خوبی برای این شهرستان تعریف شده است.
 
وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی با بیان این مطلب که ما دنبال این هستیم که نشاط را توسعه دهیم و هدف از توسعه نیز افزایش نشاط مردم است، افزود: قطعا اگر بتوانیم طی یک برنامه ریزی زیرساخت هایی که آماده شده است را به برخی از مشاغل وصل کنیم، قطعا چهره شهر و مشکلات مردم مرتفع خواهد شد.

وی توسعه استان کرمان را دارای 4 ویژگی دانست و بیان کرد: خوشبختانه جریان توسعه در استان کرمان با برنامه ریزی ها و روش های سایر نقاط کشور متفاوت بوده است، سبقه ی تمدنی نخستین ویژگی برنامه های توسعه ای استان کرمان است، بطورمثال در شهرستان قلعه گنج، محور توسعه را محوری قرار داده است که در دوره های گذشته توسعه با آن روش توسعه داشته است؛ مثلا اگر در کشاورزی و تجارت دوره موفقی داشته است الان نیز همان رویه را محور قرار می دهد.

ربیعی محوریت قرار دادن بخش خصوصی توسط استاندار را از دیگر مزیت های استان کرمان برای موفقیت در اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: در استان کرمان وضعیت درمانی قابل قبولی را داشته ایم و رشد تخت ها و بالا رفتن ارزش دفترجه ها از حسن این وضعیت به شمار می رود.

وی همچنین گفت: برای بحث بیمه بازنشستگی روستاییان نیز در سال 96 روحانی قول هایی را داده اند و یکی از طرح های آینده خواهد بود.

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی افزود: ما در دولت سعی کردیم در 3 جهت حرکت کنیم سه جهتی که مکمل یکدیگر هستند اول سیاست خارجی بود تا بتوانیم آرامش را به کشور باز گردانیم.

وی ادامه داد: اسرائیل تنها دولت ناراضی از وضعیت و عملکرد برنامه های ایران است و البته با استقرار و عزت قدرت ما در داخل رهبری مدبرانه آیت الله خامنه ای است که زیرساخت قدرت را در ما ایجاد کرد.

ربیعی تورم را دشمن زندگی فقرا و مردم جامعه دانست و اضافه کرد: در این راستا سعی کردیم که بهره ها را پایین بیاوریم و سرمایه گذاری های جدید را ایجاد کردیم که در این رویه همه گفتند دولت رشد نمی کند و امسال بیش از 7 درصد رشد داشتیم البته اثرات این رشد در سال های آینده در زندگی مردم محروم دیده خواهد شد.

وی بیان کرد: این دولت سعی کرد کارهای خوبی را انجام دهد و در کنار آن نیز یک سری کارها را انحام ندهد؛ بطوریکه دولت هیچ دخالتی در زندگی خصوصی مردم نکرد و چهارچوب ها را حفظ کرده است.

وی با بیان اینکه ما دوست نداریم و نداشتیم که برای ما خارجی ها تعیین تکلیف کنند، خاطر نشان کرد: خداوند را ناظر و شاهد می گیریم که تمام تلاش خود را برای کم کردن مشکلات مردم به خصوص محرومین به کار گرفته و می گیریم.

به گزارش ایسنا: ربیعی از تعدادی از خانواده های معلول در بردسیر دیدار و با آن ها به گفتگو نشست.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: