• سه شنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 961-2385-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

عضو هیات رییسه شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان کرمان:

اصلاح طلبان، بانیان اصیل انقلاب/ باید تلاش کنیم که دولت تدبیر و امید تداوم داشته باشد

عضو هیات رییسه شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان کرمان با بیان این که این اولین انتخاباتی است که بعد از رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی برگزار می شود، افزود: اهداف اصلاح طلبان همان اهداف انقلاب است. ما اصلاح طلبان را بانیان اصیل انقلاب می دانیم اما جا برای اصولگرایان را تنگ نمی بینیم.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، دکتر "محمد میرزایی" عصر امروز 22 فروردین ماه در نشست تبیین دستاوردهای اقتصادی دولت تدبیر و امید به میزبانی شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان کرمان ابراز امیدواری کرد: باید به گونه ای رفتار کنیم که در انتخابات های آتی نباید نگران داشته باشیم و همان گونه که از علوم دیگر استفاده می کنیم از دموکراسی هم استفاده بهینه کنیم.

میرزایی با بیان این که این اولین انتخاباتی است که بعد از رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی برگزار می شود، افزود: اهداف اصلاح طلبان همان اهداف انقلاب است. ما اصلاح طلبان را بانیان اصیل انقلاب می دانیم اما جا برای اصولگرایان را تنگ نمی بینیم.

وی با بیان این که مشکلات کشور زیاد است، گفت: دولت نهم و دهم با اقتصاد مملکت چنان کرد که آواربرداری از آن به سرعت امکان پذیر نبوده است.

عضو هیات رییسه شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان کرمان با بیان این که منطقه خاورمیانه از جهاتی عقب مانده است افزود: برای همین ابرقدرت ها می توانند در منطقه تشنج ایجاد کنند و ما را ناخواسته درگیر مسایل مختلف می کنند.

میرزایی ادامه داد: متاسفانه حوادث منطقه انقدر زیاد است که خیلی ها وضعیت کشور در سال 92 را فراموش کرده اند.

میرزایی خاطرنشان کرد:همان طور که تلاش کردیم و در انتخابات سال 92 پیروز شدیم، اکنون نیز باید تلاش کنیم که دولت تدبیر و امید تداوم داشته باشد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: