• دوشنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 961-5214-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان:

فرد متجاوز به عنف در کرمان به دار مجازات آویخته شد

معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از اجرای حکم اعدام متجاوز به عنف(و.ف)در شهر کرمان خبر داد وافزود: وی جرائم متعددی از جمله زنای به عنف، عمل منافی عفت، سرقت مقرون به آزار و ورود به عنف در پرونده سیاه خود به ثبت رسانده بود.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "امینه سالاری" در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: نامبرده فردی 32ساله ،دارای سابقه کیفری، متهم به ارتکاب 2 فقره زنای به عنف، سه فقره عمل منافی عفت به عنف، 2 فقره سرقت مقرون به آزار و 7 فقره ورود به عنف به منزل شهروندان بوده است.

وی ادامه داد: پس از دستگیری متهم به لحاظ اهمیت و حساسیت موضوع و جهت حفظ حقوق و تسکین آلام بزه دیدگان، رسیدگی سریع و فوق العاده به پرونده در دستور کار دستگاه قضائی استان کرمان قرار گرفت.

معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان با اشاره به اینکه تمامی جرائم ارتکابی محکوم در حوزه شهرستان کرمان بوده است، تصریح کرد: پس از صدور حکم شلاق، حبس و اعدام از سوی دادگاه کیفری یک استان کرمان و قطعیت رای در دیوان عالی کشور، صبح امروز نامبرده در محل زندان مرکزی کرمان به دار مجازات آویخته شد.

این مقام قضائی تاکید کرد: رویکرد دستگاه قضائی در برخورد با جرائم خشن و مخل آسایش شهروندان ،تسریع در رسیدگی به اینگونه پرونده ها و اجرای کامل قانون و مجازات محکومین بدون هرگونه اغماض می باشد.

.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: