• یکشنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 961-590-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

مدیر کل امور مالیاتی استان کرمان خبر داد:

جمع آوری بیش از 52 میلیارد تومان مالیات در رفسنجان

مدیرکل امور مالیاتی استان کرمان گفت: سال گذشته از محل آلایندگی کارخانه ها، شرکت ها و نیز ارزش افزوده ای که مردم پرداخت نموده اند 526 میلیارد و 660 میلیون ریال مالیات در رفسنجان جمع آوری شد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "محمد سلمانی" پیش از ظهر امروز 20 فروردین ماه در دیدار با فرماندار رفسنجان اظهار کرد: این مبلغ بین شهرداری ها و دهیاری ها توزیع شده به نحوی که به شهرداری های رفسنجان بیش از 318 میلیارد ریال و به دهیاری ها بیش از 272 میلیارد ریال اختصاص یافته است.

مدیر کل اداره امور مالیاتی استان کرمان بیان کرد: از آنجایی که ساختمان اداری امور مالیاتی رفسنجان کوچک است و این فضا جوابگوی ارباب رجوعان نیست لذا به دنبال این هستیم تا ساختمانی بزرگتر خریداری یا احداث کنیم تا در آینده جوابگو باشد.

سلمانی ادامه داد: برای این امر از سوی سازمان امور مالیاتی کشور در تهران تفاهم نامه 80 میلیارد ریال برای این کار امضا شده و قرار است این مبلغ از محل اعتبارات ملی اختصاص یاب و در آینده نزدیک ساختمان امور مالیاتی شهرستان رفسنجان خریداری یا احداث خواهد شد.

وی در ادامه افزود: اشخاص حقیقی تا پایان خرداد ماه و اشخاص حقوقی نیز تا پایان تیرماه فرصت دارند اظهار نامه مالیاتی خود را در سیستم اداره مالیاتی وارد نمایند در این صورت هم معافیت پایه به آنها تعلق می گیرد و هم جریمه قبلی آنها بخشیده خواهد شد و به این افراد توصیه می کنیم تا وقت مقرر اظهارنامه مالیاتی خود را وارد سیستم نمایند.

مدیرکل امور مالیاتی استان کرمان خاطرنشان کرد: شخصیت های حقوقی و حقیقی و کسبه ها، بازاریان و شرکت ها، کارخانه ها و ... مالیات را پرداخت می کنند که این مالیات به خزانه دولت واریز و در نهایت برای عمران و آبادانی و نیز رفاه حال مردم به شهرداری ها و دهیاریها باز می گردد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: