• یکشنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 961-1585-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : تولیدی

انصراف سر لیست اصلاح طلبان در کرمان از انتخابات تکذیب شد

سخنگوی شورای اصلاح طلبان استان کرمان انصراف «محمد فرشاد» از انتخابات شوراهای شهر و روستا کرمان را کذب دانست و اعلام کرد: لیست نهایی اصلاح طلبان در موعد مقرر اعلام خواهد شد.

"محمدرضا نژاد حیدری" در گفت و گو با ایسنا منطقه کویر،
انصراف «محمد فرشاد» از انتخابات شوراهای شهر و روستا کرمان را کذب دانست و اعلام کرد: این خبر صحت ندارد و مشخص است که این خبر از کانون های خاص ترویج داده شده است و این خبر را تایید نمی کنیم.

وی خطاب به رقیبان اتخاباتی، گفت: از دوستان رقیب در انتخابات خواستاریم که به صورت منصفانه و با رعایت اخلاق اسلامی در رقابت ها شرکت کنند و از ترویج چنین شایعاتی خودداری نمایند.

سخنگوی شورای اصلاح طلبان استان کرمان با بیان این مطلب که ائتلاف اصلاح طلبان شامل احزاب اصلاح طلب و حزب اعتدال توسعه است، اظهار کرد: اصلاح طلبان استان کرمان از ماه ها قبل برنامه ریزی های خود برای حضور در انتخابات آغاز نمودند و برای رسیدن به اجماع مدلی را طراحی و این مدل دقیقا مورد وفاق همه احزاب اصلاح طلب است و همچنین مورد تایید حزب اعتدال توسعه است.

وی در خصوص لیست اصلاح طلبان گفت: در حال مطالعه نامزدهای اصلاح طلب هستیم و در زمان مقرر اسامی نهایی اصلاح طلبان اعلام خواهد شد.

نژاد حیدری در پایان خاطر نشان کرد: گمانه زنی هایی که اخیرا در مطبوعات مبنی بر نهایی شدن لیست اصلاح طلبان نهایی صحت ندارد و موضع شورای اصلاح طلبان تلقی نمی شود

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: