• شنبه ۱۹ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 961-2584-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

اختلاس در شهرداری خواجوشهر سیرجان

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سیرجان از بازگشت 200میلیون تومان از وجوه اختلاسی به دولت مربوط به پرونده اختلاس در شهرداری خواجوشهر سیرجان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقبه کویر، "محسن نیک ورز" در تشریح جزئیات این خبر ابراز کرد: با وصول گزارش سازمان بازرسی استان کرمان در اواخر اسفند ماه95 مبنی بر اختلاس در شهرداری یکی از شهرهای اقماری شهرستان سیرجان (خواجوشهر) موضوع با قید فوریت در دستور کار قرار گرفت.

 نیک ورز افزود: به لحاظ اهمیت موضوع، شهردار این شهر به همراه معاونین مالی، فنی و مسئول امور مالی توسط دایره مبارزه با جرائم اقتصادی پلیس آگاهی با دستور قضایی جلب گردیدند .

این مقام قضائی بیان کرد: با بررسی اسناد و مدارک موجود و اقرار صریح شهردار، معلوم گردید نامبرده پس از جعل در تعداد شش فقره چک و تغییر مبالغ آنها بیش از هفتصد میلیون تومان از اموال شهرداری را مورد اختلاس قرار داده است .

این مقام قضائی تصریح کرد: با پیگیری به عمل آمده تاکنون مبلغ دویست میلیون تومان از وجوه اختلاس شده به بیت المال عودت گردیده است.

 نیک ورز خاطر نشان کرد: متهمان پس از تفهیم اتهام با قرار بازداشت موقت راهی زندان گردیده و تحقیقات قضایی جهت روشن شدن نقش معاونین شهردار در حال انجام است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: