• یکشنبه ۲۹ اسفند ماه، ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9512-4290-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس:

بالا رفتن هزینه ها به علت پراکندگی جمعیت در رفسنجان

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: برای شهر رفسنجان که پراکندگی بالایی دارد سبب می شود هزینه ها بالا برود و امیدواریم که بتوانیم مدیریت یکپارچه ای را داشته باشیم.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "احمد محمدی انارکی" ظهر امروز 29 اسفند ماه در مراسم افتتاح پروژه های شهرداری رفسنجان اظهار کرد: پروژه های خوبی در شهر در حال انجام است و تلاش زیادی برای انجام آنها صورت گرفته است.

وی افزود: رشد اقتصادی که در کشور داریم بیشتر بر اساس منابع است تا بهره وری، اگر بتوانیم بهره وری را بالا ببریم، بهره وری تنها مقوله ای است که می تواند بسیاری از مشکلات ما و هزینه های ما را پایین بیاورد.

وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی یعنی استفاده بهینه از امکانات و منابع انسانی، تصریح کرد: در برنامه ششم در بحث اقتصاد مقاومتی مسائل خوبی دیده شده و طرحهای خوبی در مجلس داده شده است. برای شهرداری ها هم در برنامه ششم بندهای خوبی دیده شده است.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: برای شهر رفسنجان که پراکندگی بالایی دارد سبب می شود هزینه ها بالا برود و امیدواریم که بتوانیم مدیریت یکپارچه ای را داشته باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: