• یکشنبه ۲۹ اسفند ماه، ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9512-4090-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

امام جمعه رفسنجان:

شهرداری رفسنجان در راستای اقدام و عمل خوب عمل کرده است

امام جمعه رفسنجان با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی به معنای نگاه به درون و درون زا بودن و برون نگر عمل کردن است، گفت: شهرداری رفسنجان در راستای اقدام و عمل خوب عمل کرده است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، حجت الاسلام "عباس رمضانی پور" ظهر امروز 29 اسفند ماه در مراسم افتتاح پروژه های شهرداری رفسنجان اظهار کرد: شهرداری رفسنجان انصافاً اقدام و عمل را خوب انجام داده و از توان، ظرفیت و قابلیت و مهندسین و مشاورین و کارکنان مجموعه شهرداری و از توانایی های درونی خود استفاده کرده و این پروژه ها را در سال جاری انجام دادند.

وی تصریح کرد: در حالی که اکثر شهرداری ها در کشور مخصوصاً در استان کرمان از توان مالی بالایی برخوردار نیستند اما با این وجود شهرداری رفسنجان توانست کارهای بزرگی را با هدایت شورای شهر انجام دهد و این تفاهم و همدلی و اتحاد در شهرستان و شورای شهر و شهرداری است که این ثمرات و برکات را دارد و قابل تقدیر و تحسین است که شاهد کارهای عمرانی و زیرساختی در شهر بوسیله شهرداری هستیم.

امام جمعه رفسنجان مدیریت شهری را سخت و دشوار خواند و گفت: هر گونه که افراد کار کنند باز هم افرادی هستند که مطلبی را بر زبان جاری و انتقاد کنند و آن کار را خدشه دار کنند ولی در شهرستان، مسئولان توجهی به تعریف ها و مذمت ها ندارند.

رمضانی پور با بیان اینکه امام(ره) در سیاست هایی که می خواست پیاده کند بسیار قاطع و جدی بود، خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم انقلاب پیشتاز باشد باید مانند امام و رهبری عمل کنیم و اگر به فرامین رهبر فرزانه انقلاب عمل کنیم، قطعا به نتیجه می رسیم.

علیرضا خادم الحسینی رئیس شورای شهر رفسنجان نیز با تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه(س)، از شهردار رفسنجان و زیرمجموعه شهرداری که در شهر خدمات شایانی انجام می دهند تقدیر و تشکر کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: