• چهارشنبه ۲۵ اسفند ماه، ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9512-688-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : پوششی

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان:

امیدوارم سال 96 سال دستیابی به اهداف جوانان باشد

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: امیدوارم سال 96 با همدلی و مسیری روشن سال دستیابی به اهداف و امور جوانان باشد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، دکتر"محمدتقی امیری خراسانی" پیش از ظهر امروز چهارشنبه 25 اسفندماه در آخرین جلسه هم اندیشی با دبیران سازمان های مردم نهاد استان کرمان در سال 95، اظهار کرد: قبلا پیرامون مطالبات سمن ها با استاندار کرمان صحبت شده است و امیدوارم در سال جدید با حضور جوانان و فعالین سمن ها با وی دیدار کنیم.

وی افزود: هرچند که مشکلات بروکراسی اداری وجود دارد اما پیشنهاد می شود مسائل و درخواست های سمن ها اولویت بندی شود تا برای رفع آنها با استاندار دیدار کنیم.

امیری خراسانی با اشاره به اینکه دغدغه من نسبت به جوانان بیش از ورزش است تصریح کرد: در امور جوانان تمام سعی و تلاش خود را بکار می گیرم تا با افتخار هر کاری را انجام دهم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان خاطرنشان کرد: امیدوارم سال 96 با همدلی و مسیری روشن سال دستیابی به اهداف و امور جوانان باشد.

یادآوری می شود: در این دیدار دبیران و اعضای سازمان های مردم نهاد استان کرمان به بیان مشکلات و دغدغه های خود پرداختند از جمله؛ عدم حمایت دستگاه های مختلف از طرح های اشتغال زایی و ایده های انجمن ها، عدم تامین بودجه و اعتبار جهت اجرای طرح ها سمن ها، نگاه استانداری به سمن ها با دید فرزند خواندگی، نبود سمن سرا به عنوان یک پایگاهی برای تعاملات و اقدامات سازمان های مردم نهاد، بیان مشکلات اما نیافتن راهکاری برای غلبه بر آنها، فعالیت های پراکنده سمن ها در حوزه های مختلف و ... .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: