• شنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9512-588-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

رییس هییت ووشو استان کرمان تاکید کرد:

رساندن ووشوی استان کرمان به جايگاه واقعي خود

رییس هییت ووشو استان کرمان با بیان این مطلب که برای ارتقای ووشوی استان کرمان از همفکری مدیران توانمند استان استفاده نموده ایم، تصریح کرد: برای رساندن ووشوی استان کرمان به جايگاه واقعي خود، برنامه ریزی های صورت داده ایم که این برنامه ریزی ها به سه بخش کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تقسیم بندی شده اند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر،
دکتر " رضا امیری" شامگاه جمعه 20 اسفندماه در جشن بزرگ خانواده ووشو ضمن تبریک روز ملی راهیان نور و سالروز تولد حاج قاسم سلیماني، گفت: در دو ماه اخیر اتفاقات بسیار خوبی  در حوزه ورزش ووشوی استان کرمان رخ داده است.

وی از برگزاری مسابقات قهرمانی استان در همه رده های سنی که اخیر برگزار گردیده سخن به میان آورد و بیان کرد: این مسابقات در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در قسمت بانوان و آقایان برگزار شده است.

رییس هییت ووشو استان کرمان از استفاده مربیان و قهرمانان کشوری جهت آماده کردن ورزشکاران ووشو استان برای اعزام به مسابقات قهرمانی کشور خبر داد و عنوان کرد: خوشبختانه در چند روز اخیر اتفاقات درخشانی در ووشوی استان کرمان رخ داده است.

وی اعلام کرد: ورزشکاران ووشوی استان کرمان در مسابقات کشوری 6 مدال رنگارنگ کسب نمودند و 7 نفر از ورزشکاران استان کرمان به اردوي تیم ملی ووشو دعوت شده اند.

امیری با بیان این مطلب که برای ارتقای ووشوی استان کرمان از همفکری مدیران توانمند استان استفاده نموده ایم، تصریح کرد: برای رساندن ووشوی استان کرمان به جايگاه واقعي خود، برنامه ریزی های صورت داده ایم که این برنامه ریزی ها به سه بخش کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تقسیم بندی شده اند.

وی نخستین گام خود را در جهت ارتقای ووشوی استان کرمان را تبلیغات، استفاده از ظرفیت رسانه ها و جذب اسپانسر اعلام و اظهار کرد: سعی کردیم ورزش ووشو را به مدیران ارشد استان معرفی تا از همفکری و همکاری آنها در جهت ارتقای ووشوی استان کرمان استفاده نماییم.

رییس هییت ووشوی استان کرمان از برگزاري مسابقات ووشو در همه رده های سنی خبر داد و ابراز کرد: با توجه به اینکه سه استان همسایه کرمان؛ یزد، سیستان و بلوچستان و هرمزگان در ورزش ووشو بسیار پیشرفت کرده اند، در نظر داریم جهت آمادگی در مسابقات قهرمانی و استفاده از تجربیات ورزشکاران و مربیان این سه استان، مسابقات منطقه ای برگزار نماییم.

وی با بیان این مطلب که در برگزاری اردوهای آمادگی از مربیان ملی و بین المللی استفاده خواهیم کرد، اذعان کرد: با توجه به اینکه شهرستان های استان کرمان قهرمان پرور می باشند و در شهرستان های استان کرمان پتانسیل های زیادی وجود دارد، بنابراین سعی داریم تا توجه بیشتری به شهرستان ها داشته باشيم.

امیری از ایجاد فضای تعامل، همدلی در سایه وحدت که بین اعضای ووشوی استان کرمان سخن به میان آورد و افزود: در 100 باشگاه ورزشی ووشو استان کرمان حدود 4 هزار ورزشکار ووشو دارد.

به گزارش ایسنا، در این مراسم دکتر "امیری خراسانی" مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمان با بیان این مطلب که ورزش ووشو یکی از قطب های مدال آور استان کرمان می باشد، گفت: همواره ورزشکاران ووشوی استان کرمان در مسابقات ملی و بین المللی صاحب نام بوده و مدال کسب نموده اند و امیدواریم که ورزشکاران ووشوی ما بتوانند سهمیه المپیک را نیز کسب نمایند.

به گزارش ایسنا: در این مراسم حکم اعضای هییت مدیره ووشو نیز تقدیم شد.

همچنین در این مراسم از " ایران دوست"  بنیان گذار ورزش ووشو در استان کرمان و قهرمانان ووشو در سال جاری و سال های گذشته استان کرمان تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: