• شنبه ۷ اسفند ماه، ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9512-188-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : تولیدی

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان در گفت و گو با ایسنا:

مهمترین چالش پیش روی ورزش و جوانان استان همدلی است/ سعی می کنم کنار جوانان باشم

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: مهمترین چالش پیش روی ورزش و جوانان استان همدلی است درحالیکه قطعا با همدلی انجام هیچ کاری دشوار نخواهد بود.

دکتر"محمدتقی امیری خراسانی" شامگاه امشب جمعه ششم اسفندماه با حضور در غرفه خبرگزاری ایسنا در سومین نمایشگاه بزرگ مطبوعات، خبرگزاری های و پایگاه های خبری استان کرمان، مهمترین چالش پیش روی ورزش و جوانان استان را همدلی دانست و اظهار کرد: قطعا با همدلی انجام هیچ کاری دشوار نخواهد بود به همین دلیل نیز هر مدیری که در معارفه بنده حضور یافت از همه درخواست کرد تا همدل شوند اما هنوز این اتفاق رخ نداده است.

وی افزود: به هرحال تفاوت سلیقه ها به ویژه تفاوت در ماهیت رشته های ورزشی از یک سو ومسائل جنسیتی و ورزش بانوان، ورزش سلامتی و همگانی، ورزش های المپیکی و پارالمپیکی، همچنین مبحث مهم جوانان و... کار را دشوار می کند و همه این بخش ها دغدغه های خاص خود را دارند که به حق هم هست و امیدواریم براساس سیاست های وزارت ورزش و جوانان و شرایطی که در استان کرمان وجود دارد در چارچوب قانون پیش برویم.

امیری خراسانی در پاسخ به این سوال که چگونه می توان باور جوانان را نهادینه کرد؟ گفت: باور جوانان به فرهنگ سازی نیاز دارد، متاسفانه در جامعه ما فرهنگ سازی یک مساله ای مانند این است که بخواهیم استخر بزرگی را با شیر سماور پر کنیم یعنی امری زمان بر است به ویژه اینکه نیروهای انسانی نیز مکرر تعویض می شوند کار دشواری است منتهی من اعتقاد دارم باید به جایی برسیم که جوانان ما اراده ای که درون خودشان وجود دارد را باورکنند، ضمن اینکه لازم است هر تغییری ابتدا از درون خود ما شکل بگیرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان سپس یادآور شد: هرچند که بنده نسبت به بقیه مدیران جوان هستم اما سعی می کنم با رفتارم در کنار جوانان باشم و بر این عقیده هستم که هیچ کاری به صورت فردی پیش نخواهد رفت بلکه موفقیت با کارهای تیمی حاصل می شود، ازاین رو امیدم در وهله اول به خدا و سپس به نیروهای جوان و پرتلاش ورزش و جوانان استان است.

امیری خراسانی با اشاره به اولویت های خود در سال 96 خاطرنشان کرد: امورجوانان، ورزش بانوان، ورزش همگانی و همینطور پرداختن به ورزش های قهرمانی از مهم ترین برنامه های من در سال جدید خواهد بود، البته همه این بخش ها طبق روال دنبال می شوند و فقط می خواهیم به آنها سرعت ببخشیم و یکسری بحث های اقتصادی و صنعتی را در ورزش دنبال کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: