• سه شنبه ۲۶ بهمن ماه، ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9511-888-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : پوششی

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان در نخستین دیدار با اعضای مجمع جوانان:

برای ابراز وجود جوانان از هیچ کوششی دریغ نمی کنم/ سرای جوانان استان راه اندازی می شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: از اینکه جوانان در سازمان های مردم نهاد با کمترین حمایت دولتی ابراز وجود می کنند خوشحال هستم و قول می دهم برای ادامه این مسیر از هیچ کوششی دریغ نکنم.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "محمدتقی امیری خراسانی" ظهر امروز سه شنبه 26 بهمن ماه در اولین روز کاری خود و در نخستین دیدار با اعضای مجمع جوانان سازمان های مردم نهاد استان کرمان با اشاره به اینکه کنار هم بودن ورزش و جوانان یک مزیت است اظهار کرد: به واسطه ورزش می توان به جوانان بیشتر رسید و بالعکس می توان از طریق جوانان به ورزش هایی همچون ورزش بانوان بهتر پرداخت.

وی سپس با بیان اینکه ورزش همگانی تنها مختص افراد مُسن و بازنشستگان نیست افزود: در این زمینه نیز می توان از ظرفیت ها سازمان های مردم نهاد، جهت تبلیغ و ترغیب همگان به سمت ورزش همگانی استفاده کرد.

امیری خراسانی بیان کرد: اینکه چرا مقوله جوانان زیر سایه ورزش گم شده مطالبه جوانان استان است از این رو قصد داریم به آسیب شناسی این مساله و پیگیری دلایل آن بپردازیم، ضمن اینکه احساس می شود یکی از دلایل این امر وجود فاصله بین معاونت امور جوانان با اداره کل است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: از اینکه جوانان در سازمان های مردم نهاد استان علی رغم مشکلات و با کمترین حمایت های دولتی ابراز وجود می کنند خوشحال هستم و قول می دهم برای ادامه این مسیر از هیچ کوششی دریغ نکنم.

امیری خراسانی با اشاره به اهمیت قشر جوان و جایگاه سمن ها افزود: اگر ما خواستار مشارکت جوانان هستیم نباید این مساله معطوف به زمان خاصی باشد بلکه در تمامی ادوار لازم است بنابراین باید خود جوانان در وهله اول به شناسایی عوامل مُخل جهت ابراز وجود خودشان بپردازند.

وی ادامه داد: همچنین اعضای سازمان های مردم نهاد باید مسائل و موانع را اولویت بندی و در جهت یافتن راهکارها تلاش و همفکری کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان با اشاره به اینکه تاکید وزیر ورزش و جوانان و استاندار کرمان نیز بر اهمیت به جوانان می باشد گفت: در همین راستا و برای به استقلال رسیدن جوانان و انجام اقدامات در چارچوب قانون، سیاست هایی ابلاغ شده و گام هایی در حال برداشته شدن است.

امیری خراسانی اظهار کرد: افراد جوان همواره دارای ایده و پیشکسوتان نیز دارای توانایی پالایش ایده ها هستند بنابراین حضور هر دو در کنار یکدیگر لازمه جامعه است ولی ما هم علاقمند به کار کردن به ویژه در حوزه جوانان هستیم چراکه این قشر پر انرژی، با انگیزه و توانمند هستند.

وی یادآور شد: یکی دیگر از سفارشات دکتر "سلطانی فر" وزیر ورزش و جوانان، راه اندازی سرای جوان در استان ها می باشد به همین جهت در نخستین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان نسبت به ایجاد این سرا نیز تلاش خواهیم کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: