• دوشنبه ۲۵ بهمن ماه، ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9511-788-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : پوششی

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان:

توسعه ورزش های قهرمانی و ورزش بانوان در دستور کار است/ پایبندی ورزش و جوانان استان به اخلاق مداری

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: در کنار توسعه همه جانبه ورزش و جوانان استان، توسعه ورزش های قهرمانی و ورزش های بانوان از اهمیت ویژ ای برخوردار خواهد بود.

به گزارش ایسنا منطقه کویر؛ "محمدتقی امیری خراسانی" ظهر امروز دوشنبه 25 بهمن در آئین تکریم "محمود محمودی نیا" مدیرکل سابق اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان و معارفه خود اظهار کرد: ورزش و جوانان مجموعه گسترده ای است که امیدارم هدایت این مجموعه با همکاری همه و به درستی انجام شود.

وی افزود: به دلیل گستردگی استان، جمعیت جوان، منابع و پتانسیل های طبیعی و صنعتی و ... مدیریت امور ورزش و جوانان نیازمند برنامه ریزی است، از این رو در جهت مدیریت این مجموعه با راهبردهای ورزشی و راهبردهای امور جوانان عمل خواهد شد که ادامه راه مدیران گذشته و استفاده از نظرات کارشناسان و پیشکسوتان خواهد بود.

امیری خراسانی گفت: در کنار توسعه همه جانبه ورزش و جوانان استان، توسعه ورزش های قهرمانی و ورزش های بانوان از اهمیت ویژ ای برخوردار خواهد بود و قصد داریم با پیگیری و جلسات بهینه گام مثبتی در این مسیر برداریم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان اظهار کرد: در زمینه راهبردهای امور جوانان و جهت توسعه امور جوانان، تعالی بخشی به ابعاد شخصیتی جوانان، اوقات فراغت جوانان و ... تلاش خواهیم کرد و در این راه نیازمند یاری همگان هستیم.

وی در پایان با اشاره به پایبندی ورزش و جوانان استان به اخلاق مداری خاطرنشان کرد: تحقق تمامی این اهداف با کمک جوانان، پیشکسوتان، همکاران، اصحاب رسانه، مردم و ... محقق خواهد شد.
انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: