• دوشنبه ۲۵ بهمن ماه، ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9511-688-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : پوششی

استاندار کرمان:

ورزش استان مردمی شود/ نباید هیات های ورزشی بنگاه سیاسی شوند

استاندار کرمان گفت: همانطور که اقتصاد مقاومتی در استان کرمان مردمی شده است باید ورزش استان نیز مردمی شود.

به گزارش ایسنا منطقه کویر؛ "علیرضا رزم حسینی" ظهر امروز دوشنبه 25 بهمن در آئین تکریم "محمود محمودی نیا" مدیرکل سابق و معارفه دکتر"محمدتقی امیری خراسانی" به سمت مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان کرمان اظهار کرد: عمدتا این جابه جایی ها واگذاری مسوولیت ها است به ویژه در شرایطی که منابع مالی کم و بودجه ناکافی است خیلی از افراد راغب به پذیرش مسوولیت ها نیستند.

وی افزود: از نخستین روزی که محمودی نیا معرفی شد قرار بود ورزش مردمی شود و این قرار همچنان پابرجا است و همانطور که اقتصاد مقاومتی در استان مردمی شده و ظرفیت جدیدی پدید آمده و همین مساله موجب شده است 18 موسسه اقتصادی در استانی که پایلوت اقتصاد مقاومتی شده حضور یابند، این مساله نقطه عطف و ظرفیت بزرگی برای ورزش استان نیز محسوب می شود.

رزم حسینی با اشاره به اینکه ورزش استان باید مردمی شود بیان کرد: وجود فضای موجود را به فال نیکی می گیریم، ضمن اینکه استان کرمان تا امروز در مسیر تعاملی حرکت و از دعوای های سیاسی پرهیز کرده است، از این به بعد هم روال همین گونه خواهد بود و از همه مدیران استان انتظار می رود تا می توانند به کار حرفه ای و تخصصی خود بپردازند و برای اداره و استان حاشیه ایجاد نکنند.

وی همچنین تاکید کرد: هیات های ورزشی نباید بنگاه سیاسی شوند ولی متاسفانه این مساله به یک آفت تبدیل شده است، در حالیکه افراد متخصص باید روسای هیات های ورزشی شوند و حتما از خرد جمعی برای اداره ورزش و جوانان استفاده خواهد شد.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه باید در عرصه بسیار گسترده جوانان فکر و به نیازهای آنها توجه شود، گفت: ما خیلی تلاش کردیم که بین حوزه ورزش و جوانان و استانداری اتصال ایجاد شود اما چندان این اتفاق رخ نداد و انتظار داریم با حضور مدیریت جدید این مساله محقق شود.

وی خاطرنشان کرد: برای مردمی کردن ورزش باید از همه ظرفیت ها و پتانسیل ها در استان همچون مساجد، تکایا، مدارس و ... استفاده شود، ضمن اینکه لازم است در حوزه بانوان که کاستی هایی در سطح استان و ملی وجود داشته است، نواقص را مرتفع کنیم و در این زمینه گام های مثبتی برداریم.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: