• دوشنبه ۲۵ بهمن ماه، ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9511-488-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : پوششی

معاون وزرات ورزش و جوانان:

در 19 استان سرای جوان وجود ندارد/ مدیر جدید به همراه کردن جوانان و سمن ها توجه کند

معاون حقوقی مجلس و امور استان های وزرات ورزش و جوانان گفت: خوشحال هستم که جوانی با انگیزه و درایت به مدیریت ورزش و جوانان استان برگزیده شده است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "علیرضا خادم" ظهر امروز دوشنبه 25 بهمن در آئین تکریم "محمود محمودی نیا" مدیرکل سابق و معارفه دکتر"محمدتقی امیری خراسانی" به سمت مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان کرمان اظهار کرد: خوشبختانه استان کرمان افراد بزرگی دارد و بیش از هر چیز درایت، خلاقیت و مدیریت این افراد مشهود است.

وی با اشاره به وجود زنان و مردان ورزشکار و افتخار آفرینی همچون"زهرا نعمتی" در استان کرمان افزود: انتظار می رود این استان در حوزه ورزش هم شاخص باشد اما متاسفانه اینطور نیست، هرچند که برای تحقق این امر طی سه سال گذشته اتفاق خوبی برای استان کرمان رخ داده است.

خادم بیان کرد: هرچند که محمودی نیا از بدنه ورزش و جوانان نبود اما جابه جایی خوبی رخ داد و ماحصل آن اتفاق مبارکی برای ورزش و جوانان استان بود، در ادامه نیز با تمام محدودیت هایی که یک خانم می تواند داشته باشد طی هفت ماه اداره کل استان توسط یک بانو مدیریت شد.

معاون حقوقی مجلس و امور استان های وزرات ورزش و جوانان گفت: خوشحال هستم که جوانی با انگیزه و درایت به مدیریت ورزش و جوانان استان برگزیده شده و توانمندی های زیادی دارد، البته در این انتخاب استاندار بسیار کمک کرده است.

وی ادامه داد: امیدوارم شاهد اتفاقات بسیار بهتر و قابل تامل تر در حوزه ورزش و جوانان استان باشیم، ضمن اینکه انتظار داریم نمایندگان و استاندار به عنوان افراد ذی نفوذ، دستگاه های موازی و از همه مهمتر ورزشی ها، جوانان و پیشکسوتان نیز به مدیر جوان ورزشی کمک کنند.

خادم گفت: از زمان استقرار دکتر سلطانی در وزارت ورزش و جوانان نخستین گام گرفتن مبلغی برای احداث و راه اندازی سرای جوانان در سطح کشور و در مراکز استان ها بود، چراکه در 19 استان سرای جوان وجود ندارد که تا سال آینده این اتفاق رخ خواهد داد.

معاون حقوقی مجلس و امور استان های وزرات ورزش و جوانان همچنین تصریح کرد: جمع کردن جوانان و سمن ها و همراه کردن و توجه جدی به آنها از دیگر انتظاراتی است که مدیر استان باید توجه کند، همچنین بانوان به عنوان نیمی از جامعه کشور که در چند رویداد ورزش قهرمانی توفیقات قابل توجهی داشته و نشان داده اند که اگر توجهات بیش از این باشد شاید توفیقات آنها از آقایان هم بیشتر باشد ازاین رو انتظار می رود مدیریت استان به وررش بانوان نگاه ویژه ای داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه پیش بینی می شود برای پنج سال آینده توفیقات خوبی داشته باشیم و با بودجه ها و منابع مالی که به استان اختصاص داده می شود انتظار می رود بیشتر به بخش هایی که محروم بوده اند همچون ورزش بانوان توجه شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: