• سه شنبه ۲۸ دی ماه، ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9510-888-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : تولیدی

معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان:

کنگره ملی مدیریت امور جوانان اقدامی موثر برای ساماندهی امور جوانان

معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: کنگره ملی مدیریت امور جوانان اقدامی موثر برای ساماندهی امور جوانان خواهد بود.

"روح الله اسدی" در گفت و گو با خبرگزای ایسنا منطقه کویر، اظهار کرد: مهمترین مشکل در ساماندهی و انجام امور جوانان برنامه ریزی و هماهنگی بین دستگاه های متولی امور جوانان است.

وی افزود:۲۱ دستگاه  به صورت جزیره ای امور جوانان را برعهده داشته و گاها فعالیت هایی در خلاف جهت یکدیگر انجام می دهند که این مساله باعث شده خروجی چشمگیری در حل مسائل جوانان شاهد نباشیم.

وی تصریح کرد: اما برگزاری این کنگره با حضور مشترک اعضای ستاد ملی و استانی ساماندهی امور جوانان می تواند بسیاری از مشکلات این حوزه که حوزه ای فرابخشی است را برطرف کند و با تقویت جایگاه ستاد ساماندهی، اقدامات بهتری در نبود سازمان جوانان در این حوزه انجام شود.

اسدی گفت: تجربه به دست آمده در کرمان در سال گذشته نشان داد در صورتیکه فرهنگ مشارکتی جایگزین فرهنگ پوسیده اداری شود می توان حتی با کمترین اعتبارات بازده زیادی به دست آورد.

وی ادامه داد: در سال گذشته ۱۲۲ ستاد ساماندهی در استان برگزار شد که ماحصل آن انجام بیش از 1000 مصوبه برای جوانان در راستای سند توسعه فرابخشی امور جوانان بود.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم با برگزاری این کنگره سایر دستگاه های متولی در حوزه جوانان با رویکرد و نگرشی جدید و با همیت و تلاش بیشتر  در انجام امور جوانان فعالیت کنند.

یادآوری می شود: کنگره ملی جوانان در تاریخ دوم بهمن ماه باحضور جوانان منتخب استان ها و مسوولین در محل هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: