• دوشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9510-8384-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

مدیرکل صندوق کارآفرینی امید کرمان اعلام کرد:

انعقاد تفاهمنامه همکاری صندوق با فرمانداری قلعه گنج/ اجرای طرح "روستای بدون بیکار" در قلعه گنج

مدیرکل صندوق کارآفرینی امید استان کرمان گفت: در نظر داریم با همکاری دستگاه های ذیربط و نهادهای تخصصی طی یک سال آینده 10 روستا را در شهرستان قلعه گنج با شعار «روستای بدون بیکار» و «هر روستا یک محصول» ساماندهی نماید.

به گزارش ایسنا منطقه کویر،
"فرهاد حکیم نیا" در مراسم انعقاد تفاهم نامه همکاری صندوق کارآفرینی امید استان کرمان با فرمانداری قلعه گنج اظهارکرد: بنا به تاکید مدیرعامل صندوق کارآفرینی کشور، در زمینه توجه به شهرستان قلعه گنج به عنوان شهرستان نمونه اقصاد مقاومتی در کشور، این تفاهم نامه در زمینه توسعه کسب و کارهای خرد و کوچک با فرمانداری این شهرستان منعقد شد.

وی افزود: براساس این تفاهم نامه صندوق کارآفرینی امید با همکاری فرمانداری شهرستان ضمن شناسایی ظرفیت ها و پتانسیل های منطقه متناسب با استراتژی های صندوق اقدام به توانمندسازی و ایجاد واحد های روستایی و کسب و کارهای خرد و کوچک با تاکید بر  شعارهای «روستای بدون بیکار» و «هر روستا یک محصول» خواهند کرد.

حکیم نیا تصریح کرد: صندوق کارآفرینی امید به عنوان تنها نهاد تخصصی حمایت از کسب و کارهای خرد و کوچک این آمادگی را دارد که شهرستان قلعه گنج را بصورت ویژه و کارشناسی شده در حوزه این کسب و کارها حمایت نماید.

وی بیان کرد: صندوق کارآفرینی امید با همکاری دستگاه های ذیربط و نهادهای تخصصی در نظر دارد طی یک سال آینده 10 روستا را در شهرستان قلعه گنج با شعار «روستای بدون بیکار» و «هر روستا یک محصول» ساماندهی نماید که این امر جز با همکاری و همدلی تمامی دستگاه های اجرایی در شهرستان محقق نمی شود.

مدیرکل صندوق کارآفرینی امید استان کرمان گفت: این طرح باید در کارگروه اشتغال شهرستان پیگیری و بر مبنای ظرفیت ها و توانمندی های شناسایی شده در روستاها صورت پذیرد.

وی ادامه داد: براساس کارشناسی های صورت گرفته، اعتبارات را به شهرستان قلعه گنج سوق خواهیم داد و تلاش خواهیم کرد این ایده به الگویی برای سایر شهرستان های استان مبدل شود.

به گزارش ایسنا، در این مراسم تفاهم نامه همکاری صندوق کارآفرینی امید استان کرمان با فرمانداری قلعه گنج در راستای حمایت از کسب و کارهای خرد و کوچک در این شهرستان منعقد شد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: